V.Baumila Kaune užkūrė didžiausią karjeros šou: minia gerbėjų ir ypatingas vakaras jo seneliams

Vaido Baumilos koncerto akimirkos / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.
Vaido Baumilos koncerto akimirkos / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-03-17 21:53
AA

Penktadienio vakarą Kauno „Žalgirio“ arenoje pirmą kartą savo solinį koncertą surengė atlikėjas Vaidas Baumila. Daugybės gerbėjų sulaukęs šou, pavadinimu „Apžavai“ nepaliko abejingų – ryškiausi kūriniai, liepsnojanti scena ir kaip visada atviras Vaidas. Įspūdingame koncerte vakaro staigmena tapo ir netikėtai atliktas kūrinys „Margarita“ bei scenoje pasirodęs legendinis atlikėjas Aleksandras Ivanauskas-Fara.

„Apžavai“ – pavadinimas, kuris pastaruoju metu atlikėjui V. Baumilai atnešė didžiulę sėkmę. Būtent taip pavadintas albumas praėjusiais metais muzikos apdovanojimuose „M.A.M.A“ buvo įvertintas kaip geriausias, o penktadienio vakarą įvyko pirmasis areninis šou tokiu pat pavadinimu.

Vaido Baumilos koncertas „Apžavai“ / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.

Vakarą žinomas atlikėjas patikėjo pradėti talentingam jaunosios karto muzikos kūrėjui ir atlikėjui Gamkai.

Vos tik žengus į pagrindiniam vakaro kaltininkui V. Baumilai publika nepagailėjo ovacijų ir triukšmo. Pasigirdu pirmiesiems kūrinio „Apžavai“ akordams gerbėjai kilo iš savo vietų ir kartu su dainininku kartojo dainos žodžius.

Vaido Baumilos koncertas „Apžavai“ / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.

Vakaro metu netrūko ne tik pastaruoju metu Vaidui sėkmę atnešusių kūrinių, tačiau ir seniai sukurtų dainų.

Arenos centre, akustinės koncerto dalies metu įsiplieskė laužas, prie kurio garsus dainininkas kartu su grupe atliko jautrius kūrinius.

Vaido Baumilos koncerto Kaune akimirka / Dainiaus Dambrausko nuotr.

Vieno iš kūrinių metų atlikėjas atskleidė, kad koncerte yra ir jo 95 – erių metų senelis, kuris pirmą kartą atvyko į anūko koncertą. Tai patį atlikėja sugraudino, o tūkstantinė klausytojų minia negailėjo aplodismentų.

Visiškai gerbėjai pašėlo pasigirdus pirmiesiems legendinio hito „Margarita“ akordams bei Vaidui į sceną pakvietus atlikėją Aleksandrą Ivanauską-Farą.

Vaidas Baumila, Aleksandras Ivanauskas-Fara / Dainiaus Dambrausko nuotr.

Koncerto metu nuskambėjo ryškiausi atlikėjo karjeros kūriniai, tarp kurių „Nauja diena“, „Myliu“, „Milijonai“, „This time“, „Mergaitė“, „Bum ajajai“, „Tai buvai tu“ bei daugelis kitų. Neapsieita ir be dainos „Kunigunda“ pakartojimo.

Koncerto fotogalerija:

Vaido Baumilos koncertas „Apžavai“ „Žalgirio“ arenoje (45 nuotr.)
+39

V.Baumilai pastarieji metai buvo itin sėkmingi. Sausio pabaigoje vykusiuose M.A.M.A apdovanojimuose jis susižėrė daugiausia apdovanojimų – triumfavo geriausio vaizdo klipo, metų albumo ir metų atlikėjo nominacijose.

„Jaučiuosi kaip sapne. Norisi tiesiog įsignybti ir suprasti, kad tai ne sapnas, kad tai išprotėjusiai geri ir linksmi metai. Mėgavausi kiekviena akimirka ir laukiau būtent šios. Laukiau, kada garsiai galėsiu pasakyti, kad mes su komanda pasiruošę arenai. Pasiruošę sukurti didžiausio mastelio šou, kuriame bus daug burtų, magijos ir tai, kas inspiravo albumą „Apžavai“, – džiaugsmo neslėpė Vaidas.

Vaido Baumilos koncerto Kaune akimirkos (58 nuotr.)
+52