V.Jakučinskaitė prisijaukino ledinį vandenį: nuo svetimų akių prie ežero saugo vyras

Viktorija Jakučinskaitė / Stop kadras iš laidos „KK2“
Viktorija Jakučinskaitė / Stop kadras iš laidos „KK2“
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-10-11 17:45
AA

Įsibėgėjus ruseniui, grįžta ir įvairūs virusai bei ligos. Garsūs šalies žmonės praneša, kad yra būdas su jais kovoti. Apie grūdinimasi pasakoja Viktorija Jakučinskaitė, Simonas Dailidė bei Sergejus Maslabojevas.

„Rudeniui įsibėgėjus į aktualijas grįžo snargliai, čiauduliai, bacilos ir virusai. Bet yra būdas su jais kovoti“, – praneša laida „KK2“, šį antradienio vakarą, 19.30 val., papasakosianti apie žvaigždžių grūdinimąsi.

41-erių dizainerė Viktorija Jakučinskaitė itin prisižiūri savo sveikatą – sportuoja, o kai atšąla, atidaro maudynių sezoną. Grūdintis Viktorija pradėjo per karantiną, kai užsidarė sporto klubai, baseinai ir nebuvo kur pasipliuškenti. Karantinas baigėsi, o Viktorija vis dar maudosi.

„Daug fainiau negu duše, prie plytelių. Ir ežere nėra taip skausminga, daug gražiau ir maloniau. Kai tu darai tokius dalykus, įrodai sau dar karta, kad esi galingesnis negu galvoji“, – šypsodamasi pasakoja dizainerė.

Viktorija Jakučinskaitė, Vitalijus Jančenkovas / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.

Nuo svetimų vyrų akių tik bikini pasipuošusią Viktoriją prie ežero visuomet saugo vyras Vitalijus.

„Nežinau, ar vienai būtų jauku. Su kompanija viską smagiau daryt negu vienai. Viena nuoga moteris miške – nekažką“, – juokiasi Viktorija.

Lediniame vandenyje kaip ruonis jūroje jaučiasi sveikuolių sąjungos prezidentas Simonas Dailidė. Šaltas vanduo padeda paruošti organizmą prieš žiemos šalčius ir tada iš anksto apšalęs žmogus mažiau serga. Tokia logika Simonas įtikino ir šeimą. Prie šalto vandens jau pratinami ir sveikuolio pusantrų metų dvynukai. Jis sako, kad išdrįsti – sunkiausia.

„Yra vienas būdas yra, kuris geriausiai veikia. Dabar vanduo vėsta, kiekvieną dieną vis labiau, tai galime kasdien maudytis ežere ir sulaukti to, kad vieną rytą ežeras jau bus užšalęs ir tu būsi prisijaukinęs tą vandenį.“

Sergejus Maslabojevas / Stop kadras iš laidos „KK2“

Yra ir dar ekstremalesnių maudymosi būdų. Tai – gryno ledo vonia! Kikboksininkas Sergejus Maslobojevas teigia, kad ledo vonia turi ir stebuklingą poveikį – degina riebalus.

„Mokslininkai ištyrė ir įrodė, kad per savaitę reikia mažiausiai 11 minučių prabūti šaltyje tam, kad prasidėtų mitochondrijų gamyba, o mitochondrijos – rudasis riebalas, kuris padeda deginti baltąjį riebalą ir suteikia daugiau energijos, sveikatos, kelia imunitetą“, – aiškina Sergejus Maslabojevas.

Visas pasakojimas apie grūdinimąsi – šį antradienio vakarą, 19.30 val., laidoje KK2 per LNK.