V.Mačiulis – apie įspūdį, kurį turėjo susidaręs dėl anūkės vyro M.Grigonio: „Buvau aklas“

Vidas Mačiulis Marius Grigonis ir Salomėja Karvelytė / Eriko Ovčarenko / BNS, Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Vidas Mačiulis Marius Grigonis ir Salomėja Karvelytė / Eriko Ovčarenko / BNS, Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-10-05 12:44
AA

Krepšinio pasaulio legenda, žurnalistas Vidas Mačiulis dar ankstyvoje garsiausių šalies krepšininkų paauglystėje stebėjo būsimas žvaigždes ir kalbindamas jas matė didelį potencialą.

Laidoje „Šeškinės 20“ paklaustas, ar tikėjosi, kad tie kalbinti jaunuoliai išaugs į tokias žvaigždes, Vidas nedaugžodžiavo, rašoma LNK pranešime spaudai.

„Žinokit, matėsi. Kai aš pamačiau Sabonį, kai jis po krepšiu pagauna varžovo kamuolį ir permeta gynėjui, kuris įmeta. Arba Jonas Mačiulis. Jis juk degė, kaip jis dabar dega, taip jis degė ir tada.

Bet kad Marius Grigonis bus toks, nelabai tikėjau. Bet paieškojau archyve, radau, kaip jis 12-metis, berods, veržiasi po krepšiu taip, kaip ir dabar, kaip ungurys, ir įmeta. Vadinasi, aš buvau aklas. Bet taip turėjo būti, kad žmonės nesakytų, jog čia Mačiulis savo anūkei išrinko vyrą“, – pasakojo krepšinio legenda.

Vidas Mačiulis, Salomėja Karvelytė, Marius Grigonis ir Teklė Mačiulienė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Pasak V.Mačiulio, M.Grigonis su anūke Salomėja buvo klasiokai gimnazijoje. Jiedu buvo išvykę metams mokytis į Ameriką, o kai grįžo, jis pasiūlė jai sėstis į tą patį suolą šalia jo.

„Nuo to laiko ir neišsiskyrė“, – dalinosi V.Mačiulis.

Legendinis žurnalistas pasidalino, kaip jo darbas keitėsi atsiradus išmaniosioms technologijoms, kurios tobulėja iki šiol.

„Iki naujojo 31-ojo „Krepšinio pasaulyje“ sezono buvo parengta 1227 laidos. Nesuprantu, gal medikai atsakytų, kaip aš vis dar gyvas vaikštau šioje žemėje? Dideles kameras, kurios svėrė turbūt 15 kilogramų, valandą su puse laikyti ant peties nebuvo lengva užduotis.

Vidas Mačiulis laidoje „Šeškinės 20“ / LNK nuotr.

O dabar juk tokios technologijos, interviu filmuoju telefonu. Kokia puiki kokybė, niekas net nesuprastų. Sakot, čia apgaulė? Kokia apgaulė, kai dabar taip pažengusios technologijos“, – pasakojo Vidas.

Laida „Šeškinės 20“ su V.Mačiuliu – trečiadienį 20 val. per LNK.

Marius Grigonio ir Salomėjos Karvelytės vestuvės (103 nuotr.)
+97