V.Siegel dukros Nicole gimtadienį atšventė dukart: grįžus iš Balio – pasakiška šventė Vilniuje

Viktorija Siegel šventė dukros Nicole gimtadienį / Asmeninio archyvo nuotr.
Viktorija Siegel šventė dukros Nicole gimtadienį / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-03-09 09:44
AA

Viktorijos Siegel-Suodaitės dukrai Nicole – jau 5-eri. Ta proga garsi nuomonės formuotoja surengė žaismingą šventę. Joje, anot Viktorijos, buvo smagu ne tik vaikučiams, bet ir tėveliams.

„Na štai, ilgai lauktas Nicole gimtadienis ėmė ir prabėgo!“ – įrašą apie dukros Nicolės gimtadienį pradėjo Viktorija Siegel. Juo leido pasidalinti ir su portalu Žmonės.lt.

„Buvo be galo smagu ne tik vaikučiam, bet ir tėveliam! Tiek pramogų, žaidimų, džiaugsmo, juoko ir šypsenų!

Esu labai dėkinga nuostabiam kolektyvui bei puikiai komandai, kuri taip puikiai sugebėjo sukurti tokią nuostabią šventę mano dukrytei ir jos draugam!

Į šventę pakvietėme Frozen Elzą ir Aną bei šuniukus patrulius, kurie taip nuostabiai linksmino mūsų vaikučius.

Šokiai, žaidimai, veido piešiniai bei muilo burbulai – viskas apgalvota iki smulkmenų, kad vaikučiai būtų užimti visą laiką“, – toliau rašė V.Siegel-Suodaitė.

Viktorija taip pat pasidalijo jaukia jos ir dukrytės nuotrauka, kuri instagrame susilaukė daug malonių reakcijų – beveik 8 tūkst. patiktukų ir begalės su gimimo diena sveikinančių komentarų.

„Mano princesei jau 5! Atšventėm šiandien su trenksmu!! Smagių akimirkų, emocijų ir geros nuotaikos tikrai netrūko!!!“ – rašė po nuotrauka.

Tiesa, Nicole gimtadienis buvo paminėtas ir vasario 12-ąją, Balio saloje, kur šeimyna atostogavo. Ten Viktorija ir Laurynas jai buvo paruošę staigmeną viloje, apie kurią mergaitė nė nenutuokė ir buvo beprotiškai smagiai nustebinta.

Vėliau jie valgė pietus, kaip teigė V.Siegel, vienoje gražiausių pasaulyje vietų.

Be to, pasveikinti Nicole tądien atvažiavo geri šeimos draugai – Balyje gyvenanti Rasa Stonienė su savo vaikais Matu ir Felicija.