V.Siegel-Suodaitė pasidalijo sūnaus nuotrauka ir atskleidė vardą: neiškentęs jį išrinko vyras

Viktorija Siegel-Suodaitė ir Laurynas Suodaitis su sūnumi / Nikodema Photography ir asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Rugsėjo pabaigoje influencerė, verslininkė Viktorija Siegel-Suodaitė su vyru, verslininku Laurynu Suodaičiu pasitiko į pasaulį atkeliavusį savo pirmąjį sūnų. Praėjus mažiau nei mėnesiui po berniuko gimimo, Viktorija pasidalijo pirmąją šeimos nuotrauka ir atskleidė, kokį jam vardą suteikė.

Viktorija Siegel-Suodaitė sūnaus vardą pranešė socialiniuose tinkluose. Savo įrašu ji sutiko pasidalinti su portalo Žmonės.lt skaitytojais.

„Tiek buvau įsitikinusi, kad turėsime dukrą, kad lengva ranka sutikau su Lauryno pasiūlytomis lažybomis prieš sužinant lytį. Sąlyga buvo tokia: jeigu mergaitė – vardą ir krikštynų vietą renku aš!

O jeigu berniukas – spendžia Laurynas. Ir aišku, kai sužinojau, kad pralošiau lažybas, visais įmanomais būdais įtikinėjau Lauryną, kad sūnelį turime pavadini vienokiu ar kitokiu vardu, o Laurynas neapsikentęs pasakė, kad jeigu dar lįsiu, iš vis vaiką pavadins Laurynu!! Tada šitą išgirdo Nicolytė, Lauryno mamytė, auklė ir dar visas būrys draugų! Ligoninėje gimus vaikui taip ir nusprendėme, kad tegu taip ir lieka – Laurynas!

Tad dabar šeimoje turėsime Lauryną ir Laurynuką!!“, – rašė Viktorija Siegel-Suodaitė.

Viktorija Siegel-Suodaitė ir Laurynas Suodaitis su sūnumi Laurynu / Vabaliuko foto nuotr.

Žmonės.lt primena, Viktorija Siegel-Suodaitė su vyru sūnaus susilaukė rugsėjo 26-ąją. Nėštumo džiaugsmais ir iššūkiais su savo sekėjais besidalijusi moteris žinią apie šeimos pagausėjimą pranešė socialiniame tinkle.

„Sveikas atvykęs, sūnau. Šeštadienio paryčiais, praktiškai per rudens lygiadienį, šiek tiek prieš numatytą atvykimą, į pasaulį ir mūsų šeimą atėjo naujas narys. Visi šiame įvykyje dalyvavę jaučiasi gerai, mes pakeliui namo. Labai ačiū gydytojoms Jūratei, Rūtai, Boženai ir Rasai! Kai ir jei ateis laikas, pasidalinsim daugiau patys, o dabar ilsėsimės po labai ilgo ir turiningo savaitgalio“, – instagrame apie sūnaus gimimą pranešė Viktorija.

Žmonės.lt sveikinimus telefonu priėmęs L.Suodaitis užsiminė, kad Viktorija su mažyliu pirmadienį iš ligoninės jau vyksta namo. Tėvu tapęs Laurynas taip pat pasidalijo įrašu socialiniame tinkle. „Mūsų mama – superherojė!“ – rašė jis.

Viktorijos Siegel-Suodaitės vaikelio lyties atskleidimo šventė" / Akvilės Razauskienės nuotr.

Suodaičių šeima rugpjūtį paskutinį kartą atostogavo trise. Tuomet dar besilaukianti Viktorija Siegel-Suodaitė su vyru Laurynu ir dukra Nicole paskutines vasaros dienas leido Lietuvos pajūryje – Palangoje ir Nidoje, kur ne tik mėgavosi likusiais saulės spinduliais, bet ir nėštumo akimirkomis.

Ypatingą jausmą nešiojant naują gyvybę V.Siegel nusprendė įamžinti romantiškoje fotosesijoje ant jūros kranto. Fotografas Gustas Scinskas Nidoje užfiksavo akimirkas, kurioje – meile į pasaulį atkeliaujančiam sūnui spinduliuojanti Viktorija, palaikantis vyras ir magiška Kuršių Nerijos gamta.

Jaukia šeimos fotosesija V.Siegel dalijosi savo socialiniuose tinkluose. Kadrais ji sutiko pasidalinti ir su portalo Žmonės.lt skaitytojais. „Sūnau, kaip aš Tavęs laukiu!“, – rašė ji šalia vienos iš nuotraukų.

Daugiau nuotraukų – fotogalerijoje:

Viktorija Siegel-Suodaitė Nidoje įsiamžino nėščiosios fotosesijoje (6 nuotr.)

Viktorija kiek anksčiau kalbėjo ir apie nepagražintą nėštumo pusę. Ji tikino, kad šis periodas – ne vien rožėmis klotas: ją kankino stiprūs skausmai, kuriuos kęsti buvo ne taip jau lengva.

„Nėštumas ir ne vien „nupudruota“ jo pusė.

Nuo penktadienio prasidėjo apatinės dalies nepakeliami nugaros skausmai. Judu, vaikštau per sukąstus dantis. Skauda, atrodo, net per miegus lovoje ant kito šono apsisukti. Šiandien apsilankiau pas masažo specialistą ir atrodo jau kiek lengviau, aišku lankysiu masažus dabar dažniau, nes supratau, kad reikia ir aš per daug atsainiai žiūrėjau į tai galvodama, jog nieko nereikia ir nieko čia man neskaudės ir nebus.. Deja..

Žinau, kad mane seka didžioji dauguma moterys būtent, rekomenduokite prašau kas Jums dar padėjo nėštumo metu kovoti su nugaros skausmais jei tokių turėjote“, – nėštumo periodo sunkumais dalijosi V.Siegel.

Viktorija Siegel-Suodaitė su vyru Laurynu / Asmeninio albumo nuotr.

Žmonės.lt primena, kad apie nėštumą V.Siegel paskelbė simboliškai – per Motinos dieną.

Apie į pasaulį atkeliaujantį kūdikį Viktorija ir Laurynas Suodaičiai pranešė socialiniuose tinkluose. Instagrame jie tąkart pasidalijo nuotrauka, kurioje akivaizdžiai matyti nėščiosios pilvukas.

„Nusipirkome arbūzą“, – prie nuotraukos parašė Viktorija, kuri iš ankstesnių santykių su Danieliumi Bunkumi turi dukrą Nicolę.

Paskutinį gegužės savaitgalį pirmo bendro vaiko besilaukiantys sutuoktiniai surengė įspūdingą kūdikio lyties atskleidimo šventę.

Kūdikio sutiktuvių šventės akimirkomis Viktorija Siegel-Suodaitė pasidalijo socialiniame tinkle „Instagram“. Savo sekėjams ji atskleidė – netrukus gims berniukas.

Vaikelio lytį parodė virš Viktorijos ir Lauryno skrendančio lėktuvo dūmai. Jie buvo mėlynos spalvos, kurie pasufleravo, kad porai gims sūnus.

Viktorijos Siegel-Suodaitės vaikelio lyties atskleidimo šventė (8 nuotr.)
+2
Viktorijos Siegel ir Lauryno Suodaičio vestuvės (51 nuotr.)
+45
Skaitykite daugiau