V.Siegel-Suodaitės kūdikio sutikimo šventė: įspūdingas tortas, dovanos ir Donato Montvydo dainos

Viktorija Siegel-Suodaitė ir Laurynas Suodaitis / Gusto Scinsko ir socialinių tinklų nuotr.
Viktorija Siegel-Suodaitė ir Laurynas Suodaitis / Gusto Scinsko ir socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-09-11 15:41
AA

Jau visai greitai Viktorija Siegel-Suodaitė su vyru Laurynu sūpuos antrąją atžalą – pora laukia sūnaus. Šį savaitgalį artėjantį mažylio gimimą Viktorija paminėjo vaiko sutiktuvių šventėje, kurią jai surengė artimiausios bičiulės.

Vaikelio sutiktuvių šventę V.Siegel-Suodaitė atšventė su artimiausiais žmonėmis. Tarp svečių buvo ir moters dukra Nicolė.

Jaukios šventės dekoracijose dominavo šviesiai mėlyna spalva, simbolizuojanti tai, kad Viktorija jau greitai sūpuos sūnų. Kone didžiausia vakaro puošmena tapo ne kas kita, o didžiulis kelių aukštų tortas.

Vakaro svečius savo dainomis džiugino atlikėjas Donatas Montvydas. Nors pati šventė – draugių dovana Viktorijai, atlikėjo pasirodymas šventėje buvo verslininkės staigmena bičiulėms.

Po šventės žinoma moteris įspūdžiais dalijosi socialiniuose tinkluose, o įrašu sutiko pasidalyti su portalo Žmonės.lt skaitytojais.

„Vis dar jaučiuosi kaip pasakoje, kupina pozityvių emocijų ir jausmų, tiesiog negaliu atsidžiaugti kokia šventę surengė man mano artimiausios ir brangiausios draugės! Baby shower! O už mano nugaros dalis nuostabaus papuošimo.

Ir dar noriu labai pasidžiaugti, kad šventė vyko restorane „Medininkai“, kuriame, pradedant aptarnavimu ir baigiant maisto kokybe bei skanumu, viskas buvo 10/10!!!“, – džiaugėsi V.Siegel-Suodaitė.

Viktorija Siegel-Suodaitė ir Laurynas Suodaitis / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.

Žmonės.lt primena, kad Suodaičių šeima rugpjūtį paskutinį kartą atostogavo trise. Tuomet dar besilaukianti Viktorija Siegel-Suodaitė su vyru Laurynu ir dukra Nicole paskutines vasaros dienas leido Lietuvos pajūryje – Palangoje ir Nidoje, kur ne tik mėgavosi likusiais saulės spinduliais, bet ir nėštumo akimirkomis.

Ypatingą jausmą nešiojant naują gyvybę V.Siegel nusprendė įamžinti romantiškoje fotosesijoje ant jūros kranto. Fotografas Gustas Scinskas Nidoje užfiksavo akimirkas, kurioje – meile į pasaulį atkeliaujančiam sūnui spinduliuojanti Viktorija, palaikantis vyras ir magiška Kuršių Nerijos gamta.

Jaukia šeimos fotosesija V.Siegel dalijosi savo socialiniuose tinkluose. Kadrais ji sutiko pasidalinti ir su portalo 15min skaitytojais.

„Sūnau, kaip aš Tavęs laukiu!“, – rašė ji šalia vienos iš nuotraukų.

Daugiau nuotraukų – fotogalerijoje:

Viktorija Siegel-Suodaitė Nidoje įsiamžino nėščiosios fotosesijoje (6 nuotr.)

Viktorija kiek anksčiau kalbėjo ir apie nepagražintą nėštumo pusę. Ji tikino, kad šis periodas – ne vien rožėmis klotas: ją kankino stiprūs skausmai, kuriuos kęsti buvo ne taip jau lengva.

Apie tai V.Siegel aprašė savo socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje ir įrašu sutiko pasidalinti su 15min skaitytojais.

Viktorija Siegel-Suodaitė su vyru Laurynu / Dariaus Kučio nuotr.

„Nėštumas ir ne vien „nupudruota“ jo pusė.

Nuo penktadienio prasidėjo apatinės dalies nepakeliami nugaros skausmai. Judu, vaikštau per sukąstus dantis. Skauda, atrodo, net per miegus lovoje ant kito šono apsisukti. Šiandien apsilankiau pas masažo specialistą ir atrodo jau kiek lengviau, aišku lankysiu masažus dabar dažniau, nes supratau, kad reikia ir aš per daug atsainiai žiūrėjau į tai galvodama, jog nieko nereikia ir nieko čia man neskaudės ir nebus.. Deja..

Žinau, kad mane seka didžioji dauguma moterys būtent, rekomenduokite prašau kas Jums dar padėjo nėštumo metu kovoti su nugaros skausmais jei tokių turėjote“, – nėštumo periodo sunkumais dalijosi V.Siegel.

Apie nėštumą V.Siegel paskelbė simboliškai – per Motinos dieną.

Apie į pasaulį atkeliaujantį kūdikį Viktorija ir Laurynas Suodaičiai pranešė socialiniuose tinkluose. Instagrame jie tąkart pasidalijo nuotrauka, kurioje akivaizdžiai matyti nėščiosios pilvukas.

„Nusipirkome arbūzą“, – prie nuotraukos parašė Viktorija, kuri iš ankstesnių santykių su Danieliumi Bunkumi turi dukrą Nicolę.

Paskutinį gegužės savaitgalį pirmo bendro vaiko besilaukiantys sutuoktiniai surengė įspūdingą kūdikio lyties atskleidimo šventę.

Kūdikio sutiktuvių šventės akimirkomis Viktorija Siegel-Suodaitė pasidalijo socialiniame tinkle „Instagram“. Savo sekėjams ji išdavė – netrukus gims berniukas.

Vaikelio lytį parodė virš Viktorijos ir Lauryno skrendančio lėktuvo dūmai. Jie buvo mėlynos spalvos, kurie pasufleravo, kad porai gims sūnus.

Viktorijos Siegel-Suodaitės vaikelio lyties atskleidimo šventė (8 nuotr.)
+2

Viktorijos Siegel ir Lauryno Suodaičio vestuvės (51 nuotr.)
+45