Vaida Skaisgirė atskleidė, dėl ko buvo atšauktos jos ir Rolando Skaisgirio vestuvės

Vaida Skaisgirė ir vėl apsivilko nuotakos suknelę / kasperina.lt nuotr.
Vaida Skaisgirė ir vėl apsivilko nuotakos suknelę / kasperina.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-09-21 12:57
AA

Jau šį sekmadienį, rugsėjo 24 dieną į TV3 ekranus sugrįžta didelio žiūrovų dėmesio sulaukusi gyvenimo būdo laida „Raudonas kilimas“. Pokalbių laidos ašimi kaskart tampa ryškiausios asmenybės ir jų istorijos – atviros išpažintys, skaudžios ašaros dėl netikėtų gyvenimo vingių ar nuoširdus džiaugsmas praėjus vestuvėms. Būtent savo vestuves įspūdingoje laidos fotosesijoje prisiminė ir nuotakos suknelę dar kartą apsivilkusi laidos vedėja ir kūrėja Vaida Skaisgirė. Tiesa, kaip šiandien prisimena moteris, jos ir prodiuserio Rolando Skaisgirio vestuvių šventę netikėtai teko atšaukti.

Praėjusį sezoną gyvenimo būdo laida „Raudonas kilimas“ žiūrovams dovanojo ne vieną įsimintiną akimirką – atvirus pokalbius su ryškiausiomis asmenybėmis bei jų išskirtines išpažintis. V. Skaisgirės teigimu, laukia dar labiau intriguojantis sezonas.

Besiruošiant naujajam sezonui V. Skaisgirė įsiamžino ypatingoje fotosesijoje, kurioje kiekvienas stilisto Joringio Šato sukurtas įvaizdis atspindėjo gyvenimiškas emocijas.

Išskirtiniuose kadruose V. Skaisgirė atrodo išties žaviai – stilistas žinomą moterį rengė dizainerės Aurelijos Beliakaitės ir mados namų „Innamorata“ drabužiais, parinko „Lush“ ir „Luxury life“ papuošalus, o vedėjos grožiu pasirūpino makiažo akademijos „Make up 2 go“ meistrė.

Fotosesijoje V. Skaisgirė pasipuošė įvairių stilių drabužiais – drąsiomis trumpomis suknelėmis, elegantiškais kostiumėliais, prabangiomis vakarinėmis suknelėmis, tačiau labiausiai moteriai patiko vėl pasimatuoti įspūdingą plunksnomis puoštą vestuvinę suknelę.

„Vėl vilkėti vestuvinę suknelę buvo ganėtinai keista. Nors, atrodytų, tai tik rūbas, kiekviena nuotaka žino, kokią didelę simbolinę reikšmę toji suknelė turi. Užplūdo prisiminimai apie savo vestuves. Tiesa, nuotakos puokštę mečiau pirmą kartą“, - pasakojo V. Skaisgirė.

V. Skaisgirė ir R. Skaisgirys savo vestuvių šventę planavo kruopščiai, tačiau likus vos keliems mėnesiams iki didžiosios dienos šventė teko netikėtinai atšaukti. Mat, netikėtai mirė žinomo vyro mama. Atšaukusi didelę šventę pora savo santykius nusprendė įteisinti tik vieni du, tai padarė Karibų jūroje esančiame Barbadose.

Jau šį sekmadienį pasirodysiančioje pirmojoje antrojo laidos „Raudonas kilimas“ sezono laidoje V. Skaisgirė kalbins aktorę Ingą Norkutę, kuri pasakos apie neseniai išgyventas skyrybas ir pirmą kartą atskleis naujas ir netikėtas gyvenimo detales. Besiruošiant pirmajai laidai vykusios fotosesijos kadrus kviečiame pamatyti nuotraukų galerijoje.

Antrajame gyvenimo būdo laidos „Raudonas kilimas“ sezone – dar daugiau atvirų ir nuoširdžių pokalbių su ryškiausiomis Lietuvos ir užsienio asmenybėmis. Laidos komandos taikiklyje – išskirtinės, žinomos ir įdomios asmenybės, kurios turi ką papasakoti.

Vaida Skaisgirė ir vėl apsivilko nuotakos suknelę (15 nuotr.)
+9