Vaida Skaisgirė – nebe vieniša: Italijoje romantika mėgaujasi su širdies draugu

Vaida Skaisgirė / Asmeninio albumo nuotr.
Vaida Skaisgirė / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-04-24 21:53
AA

TV projektų prodiuserė ir vedėja Vaida Skaisgirė (30) – nebe vieniša. Italijoje viešinti žinoma moteris joje laiką leidžia kartu su nauju širdies draugu.

Prieš kelis metus su Rolandu Skaisgiriu išsiskyrusi Vaida vėl mėgaujasi romantiškais santykiais.

Žmonės.lt ji patvirtino apie romantiškus jausmus, tačiau plačiau komentuoti nenorėjo.

Su širdies draugu V.Skaisgirė laiką leidžia Italijoje: šeštadienio vakarą socialiniame tinkle ji pasidalijo ir pirma bendra juodviejų nuotrauka, kurioje užfiksuota romantiška akimirka – pora susiglaudusi sėdi ant suolelio ir gėrisi įspūdingu vaizdu.

„Taip atrodo laimė“, – iškalbingas įrašas prie užfiksuotos akimirkos tik darkart patvirtina apie užsimezgusią artimą draugystę.

Kiek vėliau V.Skaisgirė pasidalijo ir kur kas drąsesne nuotrauka – užfiksuota akimirka, kurioje įsimylėjėliai bučiuojasi.

Prieš kurį laiką žurnalui „Ji“ Vaida pasakojo, kad šalia savęs įsivaizduoja tik tvirtą, žinantį ko nori vyrą.

„Norėčiau, kad šalia būtų stipresnis už mane žmogus, kuris gerbtų mane ir kartu gebėtų neužgniaužti mano moteriškos prigimties. Lygiaverčio partnerio, kurį gerbčiau ir aš. Norėtųsi, kad jis man būtų tvirta atrama, kaip ir aš jam. Mano kartelė aukšta ir asmeniniame gyvenime, ir darbe“, – sakė V.Skaisgirė.

Paklausta, ar po skyrybų su vyru ir sūnaus tėvu Rolandu nenusivylė meile, moteris teigė tokio nusivylimo nejaučianti ir tikinti, kad ateityje suras antrą pusę.

„Nenusivyliau. Jei kažkas nepavyko gyvenime, nereiškia, kad nepavyks ateityje. Kiekvienas potyris yra pamoka, auginantis asmenybę. Neabejoju, kad man pavyks pamilti ir ta meilė tęsis iki gyvenimo pabaigos. Šiuolaikiniame pasaulyje, kai toks tempas, tokia didelė pasiūla, visko tiek daug vyksta, žmonės, deja, labai greitai išsikvepia poroje.

Mūsų tėvų laikais tolima kelionė, išvyka suteikdavo įspūdžių dešimčiai metų, o dabar esame visko persisotinę. Kartais atrodo, kad nebeturime vienas kitam ko duoti. Vieni iš kitų išsiurbiame viską, ką galime. Tada norisi eiti toliau ir ieškoti naujų pojūčių. Deja, tapome vartotojais net kurdami santykius.“ 

Vaida Skaisgirė / Marko Cechanovičiaus nuotrauka