Vaidas Baumila bandys iš naujo: dalyvaus „Eurovizijos“ atrankoje

Vaidas Baumila / Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr.
Vaidas Baumila / Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-12-17 10:35
AA

Pernai nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje trečias likęs dainininkas Vaidas Baumila šįmet bandys iš naujo: uždainuos atrankoje į 2015-ųjų „Euroviziją“.

Kad ir vėl kausis dėl teisės atstovauti Lietuvai „Eurovizijoje“ Žmonės.lt patvirtino pats V.Baumila. Į atranką jis eina ne tuščiomis – „atsineša“ ir specialiai jam parašytą dainą. 

Pernai V.Baumila atrankos rengėjams taip pat pasiūlė specialiai jam parašytą kūrinį – Edgaro Lubio sukurtą dainą „Dying“. Kūrinys buvo puikiai įvertintas komisijos, tačiau vietos „Eurovizijoje“ neiškovojo. 

Kokią dainą atrankoje ketina dainuoti šįmet V.Baumila kol kas neatskleidžia – ateis laikas, ir išgirsime. 

Nors pernai pergalė nacionalinėje atrankoje V.Baumilai buvo labai arti, grįždamas į konkursą šįmet atlikėjas tikina jaudulio ar spaudimo nejaučiantis. „Manau, tikrasis jaudulys vyks Austrijoje, kur ir pasirodys Lietuvos atstovas. Juk ten konkursas yra tarptautinis, tikras. O Lietuvoje jis net labiau primena šou“, – sakė V.Baumila. 

Paklaustas, kodėl ir vėl dalyvauja atrankoje, V.Baumila patikino, kad galimybė pasirodyti tarptautiniame konkurse aktuali kiekvienam atlikėjui. 

O Žmonės.lt pasidomėjus, kaip vertina būsimus konkurentus – juk atrankoje dalyvaus ir Mia, Edgaras Lubys, Neringa Šiaudikytė, Liepa Mondeikaitė bei kiti – Vaidas išliko diplomatiškas: „Dalis atrankoje dalyvausiančių atlikėjų yra mano geri draugai, taigi tiesiog bus smagu kas savaitę susitikti, pabendrauti, pasidalinti pastebėjimais. Viskas yra žaidimas. Tikrai nėra kažko, ko bijočiau labiau. Tikroji baimė Lietuvos atstovui atsiras Austrijoje.“