Vaidas Baumila pristato jaukumu alsuojantį klipą „Eik“: nufilmavo lietuviškos gamtos apsuptyje

Vaidas Baumila / Stopkadrai
Vaidas Baumila / Stopkadrai
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-11-21 11:17
AA

Dainininkas Vaidas Baumila, praėjusią savaitę paskelbęs apie ateinančių metų kovo 15 dieną įvyksiantį didžiausią koncertą Kauno „Žalgirio“ arenoje, dabar gerbėjams pristato dar vieną džiugią naujieną. Klausytojams jis dovanoja naują vaizdo klipą kūriniui „Eik“. Pasak žinomo atlikėjo, naujausiame vaizdo klipe norėjosi įamžinti lietuviškos gamtos grožį bei leisti žiūrovui pasijausti tarsi namuose.

Singlą „Eik“ kartu su vaizdo klipu pristatantis vienas ryškiausių šalies popmuzikos kūrėjų V.Baumila teigia, kad vaizdo klipas labai paprastas – norėjosi sukurti atmosferą, leidžiančią pasijausti tarsi namuose.

„Kurdami „Eik“ vaizdo klipą turėjome tikslą sukurti folk nuotaiką. Taip atsirado Dubingių kraštovaizdis, gyvūnija, lietuviškas saulėlydis. Visa tai primena namus. Namus, į kuriuos norisi visada sugrįžti, kad ir kur bebūtum. Norisi, kad klausytojas ar žiūrovas pajaustų tą buvimo namie jausmą ir pripildytų save jaukios šilumos“, – pasakoja dainininkas.

Vaidas Baumila / Stopkadras

Pasakodamas apie vaizdo klipo gimimą, žinomas vyras džiaugiasi darbu su gerai žinomu videografu Imantu Boiko. Pasak dainininko, kūryba buvo malonus procesas, kurio metu teko pažinti ir nuostabius žirgus.

„Šio vaizdo klipo kūryba buvo labai malonus procesas, nes tai vyko ypatingai gražioje vietoje. Taip pat buvimas tarp žirgų sukelia tik geriausias emocijas, ramybę. Tai tikrai gražus prisiminimas, virtęs ir vaizdu, kurį sukūrė puikus videografas Imantas Boiko“, – pasakoja Vaidas.

Jau kovo 15 dieną V.Baumila Kauno „Žalgirio“ arenoje surengs įspūdingą šou, kurio metu nuskambės visos ryškiausios dainininko karjeros dainos bei premjeros. Bilietus į būsimą koncertą platina Bilietai.lt.

„Turime labai daug idėjų, kurios turės sutilpti į tą keleto valandų šou. Tai yra beprotiškai įdomus darbas. Norisi neprarasti tai, ką pavyko sukurti pirmajame šou – arena gali tapti tarsi namais, neprarandant to jaukumo pojūčio ir santykio su klausytoju. Tuomet nebaisu šokti, gerai atsipalaiduoti ir susikurti patį geriausią vakarą. Visi tampame tarsi viena didele šeima, kurią sujungia muzika“, – apie būsimą pasirodymą Kauno „Žalgirio“ arenoje pasakoja Vaidas.

Kviečiame išvysti kūriniui „Eik“ sukurtą vaido klipą: