Vaido Baumilos puikios išvaizdos paslaptis – intensyvios treniruotės

Vaidas Baumila / Fotogenijai nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Dainininko Vaido Baumilos dienotvarkė šiuo metu itin įtempta. Neseniai grįžęs iš kelionės motociklais, prieš tai mėnesį praleidęs JAV, dainininkas šiuo metu įrašinėja naują albumą, repetuoja vaidmenį miuzikle „Rent“. Tačiau net ir tokiomis intensyviomis dienomis Vaidas randa laiko apsilankyti treniruočių salėje.

Prieš kelis metus atradęs aukšto intensyvumo treniruotes, šį kartą dainininkas kartu su profesionaliais „CrossFit“ treneriais Pauliumi Jurėnu, Edvinu Vyšniausku, Ruslanu Šulcu bei Tadu Gudžiausku išbandė naujuosius treniruočių batelius.

Kad treniruotės nėra tik vyriškas sportas, įrodė ir olimpinio bokso čempiono Dano Pozniako dukra Dominyka Pozniakaitė, taip pat užsiiminėjanti crossfitu. Visi jie įsiamžino fotosesijoje, kurios metu užklupęs lietus, nesutrukdė kelti sunkiasvorių štangų ir pademonstruoti savo sportinius gebėjimus.

Vaidas Baumila / Fotogenijai nuotr.

Sportas garantuoja gerą išvaizdą

Išrinktas seksualiausiu „Eurovizijos“ dainų konkurso dalyviu, Vaidas Baumila pripažino, kad treniruotės padeda ne tik stiprinti raumenis ir turėti gražų kūną, bet ir didina ištvermę, kuri muzikos pasaulyje, kaip ir geras balsas, yra būtina.

„Muzikos pasaulis reikalauja puikios išvaizdos ir didelės ištvermės, o tai pasiekti gali padėti tik sportas. Kadangi laiko sportui turiu nedaug, renkuosi treniruotes, kurios yra greitos ir labai intensyvios.

Nors per valandos trukmės treniruotę pasikraunu energijos visai dienai, dažnai jos būna itin sunkios, tad kartais pagalvoju – ką aš čia veikiu? Bet po tokios treniruotės supranti, kad gali padaryti viską, tiek scenoje, tiek gyvenime“, – pasakojo atlikėjas.

Treniruotės palengvina kasdieninį gyvenimą

Treneriai yra įsitikinę, jog aktyvus, įvairiapusiškas sportas padeda tobulinti visus kūno raumenis. „Treniruotėse yra sujungiami gimnastikos, lankstumo pradmenų, svorių bei kardio pratimai. Šis sporto junginys sukuria labai veiksmingas ir naudingas treniruotes ne tik sporto salėje, bet ir kasdieniniame gyvenime. Kelti, stumti, nešti – veiksmai, kuriuos atliekame ir kasdieniniame gyvenime“, – apie treniruočių naudą pasakojo treneris P.Jurėnas.

Vaidas Baumila / Fotogenijai nuotr.

Mitas, jog merginos kilnojančios štangas atrodo nemoteriškai

Fotosesijose dalyvavusi sportininkė-mėgėja Dominyka Pozniakaitė iš karto paneigė mitą, kad šios treniruotės tinka tik vyrams. „Lietuvoje egzistuoja stereotipas, jog treniruotės merginoms yra per sunkios ir jų metu kilnojant štangas užsiauginsi tik kalną raumenų. Tačiau darbo su svoriais baiminamasi be reikalo. Pasirinkus tinkamą krūvį ir svorius, šios treniruotės padeda paryškinti kūno linijas, sustangrinti raumenis“, – savo patirtimi pasidalijo Dominyka Pozniakaitė.

Jai antrina ir profesionalus treneris P.Jurėnas: „Treniruotės yra sukurtos tiek profesionaliam sportininkui, tiek mėgėjui ir net visiškai nesportuojančiam, įvairaus amžiaus žmogui. Svarbu atkreipti dėmesį, jog svorių kilnojimas yra ne tik vyrų sportas. Šių treniruočių metu, suderinus programą kartu su treneriu, galima pasiekti įspūdingų sportinių rezultatų. Arba tiesiog padailinti figūrą ir svarbiausia – pagerinti sveikatą“, – priduria treneris.

Skaitykite daugiau