Vaikelio besilaukianti Jazzu – apie magišką laikotarpį: „Tai – begalinė laimė, kurios ieškojau“

Justė Arlauskaitė-Jazzu ir Donatas Ivanauskas / Ž.Gedvilos BNS ir TV3 nuotr.
Justė Arlauskaitė-Jazzu ir Donatas Ivanauskas / Ž.Gedvilos BNS ir TV3 nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-09-17 13:24
AA

Juste Arlauskaite-Jazzu šiuo metu išgyvena patį nuostabiausią savo laikotarpį. Žinoma moteris neslepia – vaikelis, kurio ji laukiasi, jau dabar aukštyn kojomis apvertė visą jos pačios ir jos mylimojo gyvenimą.

Apie tai, kad laukiasi jau šeštą savaitę, Jazzu ir jos mylimasis sužinojo netikėtai, besiilsėdami Filipinuose. Apie tai pora prisipažino TV3 laidoje „Pasaulis pagal moteris“.

„Kai išvažiavau į Filipinus, man buvo labai nebemiela gyventi, baisi depresija. Nebežinojau, kur ieškoti pagalbos, o jos aš ieškau visais būdais daug metų... Užsidariau mėnesį kambaryje, būdama gamtoje, gražiausiose džiunglėse...“ – atvirą pasakojimą laidoje pradėjo garsi atlikėja.

Laidos žiūrovai turės galimybę išgirsti visą jautrią istoriją, pakeitusią Jazzu ir jos mylimojo gyvenimus, sužinos, kokią mantrą ji kasdien sau kartojo ir kuo galų gale tai baigėsi.

Justės Arlauskaitės-Jazzu koncertas Trakų pilyje / Eitvydo Kinaičio nuotr.

Vaikelis jau dabar apvertė gyvenimą

Jazzu mylimasis Donatas, įsimylėjęs ją dar nuo tada, kai jai tebuvo aštuoniolika, jau pirmą jų susitikimo vakarą atskleidė, kad norėtų turėti su ja vaikų. Moters nuomonė apie vaikus tuo metu buvo visai kitokia. Tačiau visata, anot atlikėjos, sutvarkė viską taip, kaip ir reikėjo – taip į jos gyvenimą kelią rado vaikas iš kosmoso.

„Pasikeitė labai daug dalykų. Esminis, tikriausiai, yra visiškas išsivalymas ir įsižeminimas. Tai jausmas, esantis arčiausiai to, ką laikau nušvitimu. Tai yra begalinė laimė, kurios aš ieškojau kiekvieną dieną – supratau, kad iki tol niekada nebuvau laiminga. Man pagaliau įdomu gyventi“, – sako Jazzu, dabar kiekvieną dieną pradedanti su meile gyvenimui.

Laukdamasi kūdikio Jazzu nesustabdė savo veiklos ir dirbo tiek, kiek turbūt nėra dirbusi jokią kitą vasarą. O laidos žiūrovai išvys akimirkas iš jos pasirodymų ir sužinos apie jos planus projekte „X faktorius“, kuriame yra viena iš teisėjų. Tačiau viena jautriausių laidos akimirkų visgi bus kita. Tai – Jazzu pasakojimas apie žuvusį jų komandos narį Domą.

Norintys sužinoti, kaip nėštumas pakeitė Jazzu gyvenimą, kokia mama ji mano būsianti ir ar grįš į sceną, kviečiami nepraleisti šio sekmadienio laidos „Pasaulis pagal moteris“, 10 val. per TV3

Justės Arlauskaitės-Jazzu koncertas Trakų pilyje (12 nuotr.)
+6