Vaikystės nuotraukas parodžiusi Elita Citovičiūtė – apie meilę gyvūnams ir klounų baimę

Elita Citovičiūtė vaikystėje ir dabar / Žmonės.lt montažas
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

„Mis Publikos“ titulą 2013-ųjų konkurse „Mis Lietuva“ iškovojusi Elita Citovičiūtė rūpinasi savo išvaizda ir mėgsta atrodyti moteriškai. Tačiau viduje ji – anaiptol nėra trapi porcelianinė, vien grožiu besirūpinanti lėlė. Tai Elita įrodė ir projekte „Šuolis“ savo drąsiais nėrimais į baseiną, kuriuos, deja, sustabdė trauma.

Elitą nuo pat mažens žavėjo berniukiškos pramogos ir aktyvus laisvalaikio būdas.

„Labai nemėgdavau lėlių. Ypač po tai, kai pažiūrėjau filmą apie lėlę žudikę „Mirtina tyla“. Šis siaubo filmas man – vaikystės trauma. Iki šiol bijau lėlių, klounų. Geriau jau kokią gyvatę, egzotinį vorą ar tigrą auginčiau, nei kambaryje kur pasisodinčiau lėlę“, – Žmonės.lt sakė Elita.

Elita Citovičiūtė / Asmeninio albumo nuotr.

Gyvūnai ją žavėjo dar nuo mažens. Ko tik neaugino Elita! Didžioji dalis jos vaikystės nuotraukų – su gyvūnais. „Labai juos myliu. Būdama maža su jais praleisdavau: žaisdavau, mokydavau visokių komandų...“ – prisiminė mergina.

Elita Citovičiūtė vaikystėje (11 nuotr.)
+5

Vienas ryškiausių prisiminimų – kai mama grįžo namo ant rankų laikydama Anglų kokerspanielių veislės šuniuką. „Mano šunytė buvo labai protinga, susišnekėdavome vien žvilgsniu. Aš su ja bėgiodavau keturiomis, todėl dabar ant kelių guzai suaugę, gydytojai sakė per daug atidaužyti. Vis svajodavau, kada jis atsives šuniukų, tačiau, pasirodo, tėvai ją sterilizavo. Iki šiol manau, kad geriausi draugai – šunys. Kiekvienam vaikui reikia leisti auginti šunį, jie išmoko kantrybės, švelnumo, išugdo atsakomybės jausmą“, – įsitikinusi Elita.

Elita Citovičiūtė / Asmeninio albumo nuotr.

Vėliau ji įsigijo du žiurkėnus, o jau netrukus Elitos namuose gyveno būrys žiurkėnų. „Teko į atskirus narvelius juos uždaryti, kad nebesiveistų. Vienu metu jų buvo net 18! Tėvai nebeleido auginti. Tuomet išmaldavau papūgos... Turėjome patiną,  vasarą jis paspruko į dangaus platybes, grįžo po trijų valandų išalkusi. Vėliau nusipirkome ir patelę. Deja, mano papūgos taip ir nepradėjo perėti...“, – šypsosi mergina.

Elita augino ir katiną, kurį pati parsivedė iš kiemo. „Vėliau priglaudžiau dar vieną, kurį turiu iki šiol“, – pasakojo ji.

Elita Citovičiūtė / Asmeninio albumo nuotr.
Elita Citovičiūtė / Asmeninio albumo nuotr.

Aktyvų laisvalaikį visuomet mėgusi mergina dar būdama maža neatsispirdavo įvairioms pramogoms: karstydavosi medžiais, braidydavo tvenkinyje, kuriame buvo pilna dėlių. Lakstančią Elitą buvo partrenkęs ir dviratis, ir automobilis, tačiau viskas atsipirko nesunkiais sužalojimais. Nuvažiavusi į kaimą ji eidavo į tvartą gaudyti vištų, o pagavusi išmesdavo jas į viršų tarsi mokindama skristi.

„Smagiausia pramoga man buvo kiaušinių ieškojimas, glostydavau karves, erzindavau bulius – dabar juokinga prisiminti“, – sakė Elita. Geriausias jo draugas buvo arklys, kuriam kasdien nešdavo duonos ir obuolių, o šis pamatęs Elitą imdavo sveikindamasis žvengti.

Elita Citovičiūtė / Asmeninio albumo nuotr.

Tuo tarpu bendraudama su žmonėmis Elita visuomet išliko šalta. „Niekada nesibučiuodavau su giminaičiais, mažai kalbėdavau susitikusi.“

Tokį „poker face“ stilių kartais ji sako išlaikanti ir iki šiol, tačiau šiandien bendravimo Elitai išvengti sunku. Ypač, kai jos darbų grafike – ir modelio darbas, ir televizija. Neatvirauja Elita ir apie asmeninį gyvenimą, tik socialiniame tinkle penktadienį ji savo bičiuliams paskelbė naują santykių statusą: „Išsiskyrusi“.

Elita Citovičiūtė / Asmeninio albumo nuotr.
Skaitykite daugiau