Vaivai Mainelytei jubiliejaus proga – šalies vadovų sveikinimai: „Jūsų pavyzdys įkvepia“

Vaiva Mainelytė Vaidilos teatre paminėjo 75-ąjį jubiliejų ir 60-imt metų teatro scenoje / Mikos Savičiūtės nuotr.
Vaiva Mainelytė Vaidilos teatre paminėjo 75-ąjį jubiliejų ir 60-imt metų teatro scenoje / Mikos Savičiūtės nuotr.
Šaltinis: 15min
2023-09-05 17:50
AA

Antradienį šalies vadovai prezidentas Gitanas Nausėda bei premjerė Ingrida Šimonytė pasveikino Lietuvos teatro, kino ir televizijos legendą, aktorę Vaivą Mainelytę 75-ojo jubiliejaus proga.

G.Nausėda: padėkojo aktorei už kūrybą ir didžiulį indėlį puoselėjant Lietuvos kultūrą

Pasak prezidento G.Nausėdos, V.Mainelytė asmenybės žavesiu ir išmintimi, kuriamų personažų įtaigumu, ryškiai sužibo ir tebežėri mūsų šalies kultūros pasaulyje.

„Jūs įprasminote ir įvaizdinote Mortą „Tade Blindoje“, Jurgą „Velnio nuotakoje“ ir daugybę kitų Lietuvos kultūros klasika tapusių kino, televizijos bei teatro personažų, kurie yra ir visuomet bus neatsiejami nuo Jūsų vardo ir kūrybinės asmenybės. Kelioms mūsų šalies kartoms tapote meilės savo šaliai, pasišventimo kūrybiniam darbui, aktorinio meistriškumo bei profesionalumo simboliu“, – rašoma valstybės vadovo sveikinime.

Gitanas Nausėda / Skirmanto Lisausko /BNS nuotr.

Drauge su žymiausiais šalies teatro ir kino režisieriais, su iškiliais aktoriais ir kultūros grandais V.Mainelytė gausino Lietuvos kultūros lobynus, kūrė kinematografijos ir teatro klasikos mokyklą.

Šalies vadovas padėkojo aktorei už kūrybą ir didžiulį indėlį puoselėjant Lietuvos kultūrą bei palinkėjo kūrybinio polėkio, naujų vaidmenų, ilgų, laimingų, profesinės sėkmės ir asmeninės gerovės kupinų metų.

Ingrida Šimonytė / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

I.Šimonytė: „Jūsų pavyzdys ir visapusiškas grožis įkvepia“

V.Mainelytę sveikino ir premjerė: „Nuoširdžiai sveikinu Jus garbingos gimimo dienos proga. Esate neabejotinai talentinga ir amžinai žavinga Lietuvos kino pasaulio legenda, profesionali aktorė. Nepaisant įvairių gyvenimo išbandymų, Jūs visuomet išlaikėte stiprybę, nestokojote drąsos ir valios, problemas įveikdavote ir paversdavote pamokomis, iš kurių galima mokytis ir sėkmingai irtis į priekį. Jūsų pavyzdys ir visapusiškas grožis įkvepia. Linkiu Jums sveikatos, ramios, džiaugsmo ir mylimų žmonių dėmesio kupinos kasdienos.“

Vaiva Mainelytė Vaidilos teatre paminėjo 75-ąjį jubiliejų ir 60-imt metų teatro scenoje (65 nuotr.)
+59
Vaiva Mainelytė (31 nuotr.)
+25