Vaizdas iš nugaros: džinsai trims sėdynių tipams

Patricia Mansfield / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
AA

Ką darome, matavimosi kabinoje įsispraudusios į naujus džinsus? Taip – apsisukame ir apžiūrime sėdynės vaizdą veidrodyje. Nes geri džinsai apdovanoja kuo didžiausiu pasitenkinimu įvertinus atvaizdą. Džinsų vertė yra, kaip besukiosi, sėdimojoje dalyje. Tinkamus džinsus išsirinkti yra reikalų, o denimo ekspertai teigia, kad net laisvoki klešnėse, liemens srity, per ilgi – svarbiausia, kad stamantriai apglėbtų sėdynę. Visa kita lengvai pataisoma.

Grynai iš praktinės pusės – džinsų klubų dalis – ten, kur kniedėmis sutvirtintos siūlės, kišenės – yra taip pat sudėtingiausia dalis, tad siaurinant keisis kišenių išdėstymas ir bendra proporcija, dėl ko gali nukentėti vaizdas iš nugaros.

Naujo užpakalio neprisisuksi (ir nereikia), tačiau išvengti papildomų rūpesčių visada malonu: džinsai trims sėdynių tipams, kurie vienodai puikiai atrodys ateinant ir nueinant.

Plokščia sėdynė. Tokia, kuri žiūrint iš šono nesukuria jokio vingio arba minimalų. Renkantis džinsus, svarbu atkreipti dėmesį į šiuos dalykus: denimas be elastano (arba su 1 procentu) yra dėkingiausias šio tipo sėdynėms; aukštas juosmuo, detalės ant kišenių padės sukurti vingius ir apvalumus ten, kur reikia. Detalės ant sėdimosios dalies – puiku: tarsi perkeltos kišenės, kniedės, užtrauktukai, sudurstymai (prisiminkite „Vetements“ ir „Balenciaga“ džinsus), siuvinėjimai, ryškus blukinimas (sukuria apimties iliuziją) ir panašiai.

Burbulas. Apvali ir putni, liaudyje vadinama „riesta“. Dažniausia problema, su kuria susiduria minėtos sėdynės savininkės, tai „atšokęs“ juosmuo nugaroje. Raw denimo džinsai dėl kietumo greičiausiai netiks, tačiau visi tamprūs – lengvai prisitaikys ant įspūdingų vingių. Kreipkite dėmesį į kišenių išsidėstymą – tegu jos būna ne per žemai ir ne per aukštai. Džinsai su per mažomis kišenėmis didina sėdynes.

Smuktelėjusi. Tai tokia, kurios apvalumas žiūrint iš šono yra arčiau šlaunų. Pirmas dalykas, ko reikėtų vengti, tai džinsų žemu juosmeniu, kuris dar labiau nuleis sėdynę ir vizualiai patrumpins apatinę kūno dalį. Ieškokite mid-rise ir aukštu juosmeniu, nesmunkančių, su mažiau elastano ir daugiau struktūros – itin tamprūs džinsai plokština sėdynes, raw denimo – atvirkščiai, suteikia formos. Kišenių išsidėstymas ypač svarbus: idealiausia, kai apatinė kišenės dalis yra iki ten, kur prasideda koja, – žemai esančios kišenės sukuria plokščios ir nusmukusios sėdynės vaizdą.

Ir pabaigai – nesvarbu, kokios formos sėdynė, niekada, jokiais būdais nepirkite džinsų be jokių kišenių (nekalbu apie jeggings’us) – be to, kad sėdimoji be kišenių sukuria kuo prasčiausią ir plačiausią vaizdą iš nugaros, atrodo pigiai ir neskoningai. Kai kurie dalykai – džinsų dizainas – laiko ir vartotojo patikrinti, visai neatsitiktinai išliko nepakitę beveik porą šimtų metų.

Džinsų deriniai (27 nuotr.)
+21
Skaitykite daugiau