Valda Bičkutė atskleidė savo grožio ritualus

Valda Bičkutė / Renginio organizatorių nuotr.
Valda Bičkutė / Renginio organizatorių nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
2017-10-31 10:49
AA

Į sostinės viešbutį „Kempinski Hotel Cathedral Square“ pirmadienio vakarą rinkosi grožio naujovėms neabejingi žmonės: mados žinovas Eugenijus Skerstonas, papuošalų kūrėja Natalija Martinavičienė, aktorė Aurelija Tamulytė, plaukų stilistė Rūta Morozovienė, verslininkė Nora Lapinskienė, makiažo specialistė Rūta Sinkevičiūtė ir kt.

Renginio metu buvo paminėtas prancūzų kosmetikos prekės ženklo „Biologique Recherche“ dvejų metų gimtadienis Lietuvoje bei naujos klinikos atidarymas Vilniuje. Specialiai į šį renginį atvyko kompanijos prezidentas Rupertas Schmidas.

Grožio popietės metu vilnietėms buvo pristatytos dvi šio prekės ženklo pasaulinio lygio premjeros – veido kremas, kovojantis prieš senėjimą, bei paakių sričiai skirta kaukė, lyginanti odą ir mažinanti paburkimus. „Dėl itin aukštos kokybės ekstraktų, koncentracijos, preciziško gamybos proceso ir griežtai nustatytų sudėties formulių „Biologique Recherche“ neretai vadinama medicinine kosmetika arba alternatyva plastinės chirurgijai bei injekcijoms“, – sakė R. Schmidas.

Renginys / Renginio organizatorių nuotr.

Prancūziška dvasia alsuojančio renginio metu grojo akordeonistė Gintarė Kaminskė. Grožio popietę vedė ką tik gimtadienį atšventusi aktorė Valda Bičkutė, ji įsitikinusi, jog moters grožis visų pirma sklinda iš jos vidaus. „Kiekvienoje moteryje gyvena grožio stebuklas ir jis būtinai atsiveria, jei yra puoselėjamas su meile ir pagarba.“ V. Bičkutė mano, jog gerą vidinę savijautą padeda išlaikyti rūpinimasis savo kūnu. „Moteriai mylėti savo kūną, grožį, kurį jai dovanojo Kūrėjas, mano manymu, yra ne tik malonumas, bet ir savotiška pareiga“, – sakė aktorė.

Moteris teigė nesanti itin dažna grožio centrų lankytoja, tačiau bent kartą per mėnesį pasilepina odą tausojančia grožio procedūra pas profesionalią kosmetologę, taip pat mėgstanti masažus.

Kalbėdama apie savo kasdienius grožio ritualus, aktorė sakė, kad paprastai rytais ant švariai nuprausto veido tepasi priemonę su SPF filtrais, nes itin tausoja Dievo jai padovanotą baltą odą. Kadangi dar nėra įpratusi gerti daug vandens, naudoja stipriai odą drėkinančias grožio priemones.

„Vakarais mėgstu pasidaryti lengvą veido masažą, odą patepti drėkinamuoju serumu. Na, o pats būtiniausias mano grožio ritualas – niekur neskubėti! Kai tik pagaunu save bėgančią, lekiančią, iš karto lėtinu tempą, sustoju, giliai pakvėpuoju, grįžtu į normalią būseną ir toliau keliauju minkštu neskubiu žingsniu. Savijauta ir išvaizda pasikeičia iš karto! Atsipalaidavusiame kūne ima tekėti švelni malonumo energija“, – savo mintimis apie grožį ir harmoningą ernergiją dalijosi aktorė.

„Biologique Reserche“ renginys (16 nuotr.)
+10