Valdovų rūmuose Evgenya Redko surengė įspūdingiausią karjeros šou: pasirodė ir ypatingi svečiai

Evgenyos Redko koncertas Valdovų rūmuose / Gabrieliaus Jauniškio nuotr.
Evgenyos Redko koncertas Valdovų rūmuose / Gabrieliaus Jauniškio nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-07-21 10:39
AA

Talentingoji dainininkė ir dainų autorė Evgenya Redko vakar vakare Valdovų rūmuose vykstančiame „Midsummer Vilnius“ festivalyje surengė iki šiol didžiausią ir įspūdingiausią koncertą savo karjeroje. Jo metu kartu su Evgenya ant scenos lipo ir kitos Lietuvos muzikos žvaigždės – „Daddy Was A Milkman“ ir reperis Lilas.

Vakar vakare Valdovų rūmuose Evgenya Redko pasirodymas tapo ne tik didžiausiu jos karjeros koncertu, bet ir ilgiausiu. Po atviru vidurvasario dangumi Evgenya atliko 17 dainų, tarp kurių skambėjo ir jos hitai „Vandenyne“, „Laikinai“, „Žinom Tik Mes“. Taip pat šiltai publika priėmė ir naujausią jos singlą „Patogu“.

„Šiam pasirodymui ruošiausi apie pusę metų: tiek muzikinę programą, tiek choreografiją. Manau, kad koncertas pavyko puikiai. Labai džiaugiuosi, kad su visa grupė spėjome juo ir patys pasimėgauti. Šio vakaro dar ilgai nepamiršiu“, – vos nulipusi nuo scenos šypsojosi Evgenya.

Evgenyos Redko koncertas Valdovų rūmuose / Gabrieliaus Jauniškio nuotr.
Evgenyos Redko koncertas Valdovų rūmuose / Gabrieliaus Jauniškio nuotr.

Susirinkusius svečius dainininkė nustebino atlikdama ir antruoju Lietuvos himnu vadinamą Marijono Mikutavičiaus hitą „Trys Milijonai“. Be abejonės, tai nebuvo vienintelė staigmena, kurią ji paruošė susirinkusiai publikai. Ant scenos lipo ir dainininkės geri draugai bei kolegos.

Kartu su Ignu Pociūnu žinomu kaip „Daddy Was A Milkman“ ji pirmą kartą gyvai atliko dainą „Gera Tyloj“. Taip pat pritariant reperiui Lilui po ketverių metų pertraukos gyvai nuskambėjo daina „Mantra“.

Evgenyos Redko koncertas Valdovų rūmuose / Gabrieliaus Jauniškio nuotr.

Kadaise būtent Lilo hitų „Karina“, „Išversk man pasaulį“, „Tu privalai skambėt“ dėka Lietuva pirmą kartą plačiai išgirdo unikalų Evgenya Redko talentą: „Man buvo didžiulė garbė vėl stovėti scenoje kartu su Lilu. Atsižvelgiant į mūsų bendrą muzikinę istoriją tai buvo išties labai emocionali koncerto akimirka“, – įspūdžiais dalinosi atlikėja ir dainų kūrėja.

Evgenya Redko kūryba skleidžiasi ne tik per muziką, bet ir per judesį: „Žinoma, galvodami apie šį koncertą pirmiausia sudėliojome muzikinę programą, tačiau mano pasirodymuose itin svarbi ir vizualioji dalis – choreografija ir kostiumai. Už pastaruosius esu dėkinga Rimantei Rimgailaitei. Taip pat už pasitikėjimą dėkoju „Midsummer Vilnius“ organizatoriams“, – džiaugėsi E.Redko.

Su muzikantais iš viso ant scenos vakar lipo 25 žmonės, įskaitant jau minėtus svečius „Daddy Was A Milkman“, Lilą, taip pat chorą „Singphonics“.

„Midsummer Vilnius“ klausytojai pirmieji galėjo savo ausimis paliudyti, kad naujasis Evgenya skambesys krypsta nuo elektroninio į gyvo garso retro skambesį. Tie, kas nespėjo pamatyti šio nepakartojamo Evgenya Redko pasirodymo, kiek kitokia jo versija nuskambės rugpjūčio 10 d. Lukiškių kalėjime.

Fotogalerija:

Evgenyos Redko koncertas Valdovų rūmuose (91 nuotr.)
+85