Valentinas Masalskis apie praeities klaidas: „Mesti gerti neprivertė net baisi avarija“

Valentinas Masalskis / Stop kadras
Valentinas Masalskis / Stop kadras
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-12-09 10:57
AA

Aktorius Valentinas Masalskis – vienas iš teatro ir kino grandų, kurio kūryba žavisi daugelis. Tačiau taip pat, kaip populiarumas, jį lydėjo ir alkoholis.

Dar 1981-aisiais Lietuvos televizijos eteryje pasirodžius režisieriaus Broniaus Talačkos serialui „Raudonmedžio rojus“, jame pagrindinį vaidmenį atlikusį V.Masalskį užgriuvo populiarumas, kurio jis įnirtingai kratėsi.

„Nuolat girdint pagyras labai sunku nesusirgti žvaigždžių liga. Pamenu, kartą užlipau ant scenos ir galvoju: jūs visi turite džiaugtis, kad aš čia vaidinu. Ir tada supratau, koks neteisus esu. Deja, skiepas nuo šios ligos neišgydo – turi visą gyvenimą save gaudyti ir saugotis“, –  atvirai prisipažino legendinis aktorius.

Taip pat, kaip populiarumas, jį lydėjo ir alkoholis. Po spektaklių, vis dar išgyvendamas savo herojų aistras, V.Masalskis atsipalaidavimo ieškojo butelyje.

Ilgainiui išgerinėjimas tapo didžiule bėda. Labiausiai, anot aktoriaus, kentėjo jo artimiausi žmonės – žmona ir sūnus.

Atsisakyti stikliuko neprivertė net sunki avarija, kai V. Masalskis sėdo prie vairo išgėręs ir užmigo.

Nuo smūgio atsibudusiam vyrui gydytojai nieko gero nežadėjo – jis buvo paralyžiuotas. Tačiau šiandien garsus aktorius neberagauja net alaus.

Trečiadienį, 19.30 val. LRT laidoje „Gyvenimas“ Valentinas Masalskis atvirai papasakos apie svaiginančius pakilimus, pražūtingus nuopuolius ir tai, kas privertė kardinaliai pakeisti gyvenimą.

TAIP PAT SKAITYKITE: Lietuvos garsenybės, išsižadėjusios alkoholio: kas lėmė tokį jų sprendimą?

Pasaulio žvaigždės, kurios alkoholiui sako griežtą „ne“

Šmeižimu apkaltintas „Lemon Joy“ narys Olegas Semionovas emigruoja: „Grįšiu, kai nusiraminsiu“