„Vedęs ir turi vaikų“ Edas O'Neillas nepažino su juo nusifotografuoti panorusios Britney Spears

Britney Spears ir Edas O'Neillas / „Twitter“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Buvusi kultinio televizijos serialo „Vedęs ir turi vaikų“ žvaigždė Edas O'Neillas (70 m.), šiuo metu vaidinantis kitame itin populiariame seriale „Moderni šeima“, nepažino su juo nusifotografuoti panorusios popprincesės Britney Spears (34 m.).

Britney Spears ir Edas O'Neillas Los Andželo oro uoste susidūrė 2015-ųjų kovo mėnesį, jiedu kartu nusifotografavo, o dainininkė netrukus šia nuotrauka pasidalijo su savo 45 mln. sekėjų.

Tačiau tik dabar Edas O'Neillas prabilo, kad tą kartą nepažino poprincesės ir manė, kad su juo nusifotografuoti paprašė eilinė gerbėja!

„Na, aš buvau Los Andželo oro uoste, vienas skridau į Havajus. Laukiau laipinimo į lėktuvą... Pamačiau prie manęs besiartinančią moterį, tad užsimečiau ant galvos kepurę, ruošiausi išeiti. Ji priėjo ir pasakė: „O pone O'Neillai, man labai patinka „Moderni šeima“, jūs esate mano mėgstamiausias serialo herojus“, – pokalbių laidoje „The Ellen DeGeneres Show“ prisiminė aktorius.

Edas O'Neillas sakė, kad Britney „negalėjo būti malonesnė“ ir kad jis nepažino jos iki kitos dienos, kai jam paskambino jo vadybininkas ir pasakė, jog ji ta nuotrauka pasidalijo socialiniuose tinkluose.​

Skaitykite daugiau