Verslininkas Ignas Staškevičius skiriasi su žmona Ivona Staškevičiene

Ignas Staškevičius su žmona Ivona / Andriaus Ufarto / BNS ir Viganto Ovadnevo / Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Verslininkas, vienas iš „VP grupės“ įkūrėjų Ignas Staškevičius skiriasi su žmona psichinės sveikatos specialiste Ivona Staškevičiene. Poros santykiai truko tris dešimtmečius.

Vilniaus miesto apylinkės teismo teisėja jau paskyrė bylos nagrinėjimo datą. Posėdis numatytas gruodžio mėnesio pradžioje.

Sutuoktiniai skiriasi bendru sutikimu.

Porai minti teismo slenksčio neteks, kadangi ištuokos byla bus nagrinėjama rašytinio proceso tvarka.

Žmonės.lt primena, kad Ignas ir Ivona Staškevičiai susipažino studijų metais, Vilniaus universiteto Medicinos fakultete. Jų santykiai truko tris dešimtmečius.

Pora augina du sūnus.

Ignas Staškevičius yra garsus šalies verslininkas, vienas koncerno „VP Grupė“ akcininkų, taip pat knygų autorius. Ivona Staškevičienė – VšĮ „Psichologinių konsultacijų centras“ vadovė, psichinės sveikatos specialistė.

Ignas Staškevičius su žmona Ivona / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Kiek anksčiau vienoje laidoje verslininkas I.Staškevičius yra pasakojęs, kad jo veiklos pareikalavo daug laiko, tad jo kiek mažiau skirdavo asmeniniam gyvenimui.

„Kartais gaila tų metų, per kuriuos daug dirbdavau, nebūdavau namie ištisas savaites – juk galėjom ir daugiau vaikų susilaukti, ir dar daug ką kartu nuveikti. Taigi dabar, brandžiame amžiuje, ypač vertinu valandas su šeima. Kita vertus, reikia balanso, reikia mokėti viską suorganizuoti, nes geriausiai jautiesi, kai esi savimi“, – tuo metu pasakojo vienas turtingiausių šalies verslininkų.

Žinią apie poros skyrybas pirmasis pranešė portalas tv3.lt.

Skaitykite daugiau