Oksana Pikul pirmąkart atvirai prabilo apie skyrybas: „Kartu negyvename jau pusantrų metų“

Oksana Pikul ir Simas Jasaitis / BNS ir asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
AA

Atlikėja Oksana Pikul pirmąsyk viešai prabilo apie skyrybas su krepšininku Simu Jasaičiu. Ji patikino, kad tai – ne gandai – pora kartu negyvena jau pusantrų metų.

„Supratau vieną paprastą dalyką – ne visuomenės požiūris man į lovą kavą atneš ir pasirūpins manimi, todėl nusprendžiau, kad verta pagalvoti apie savo vidinę būseną ir žengti tokį žingsnį. Tikrai stengiausi iki pat galo, iki paskutiniųjų stengiausi, tačiau kuomet jau partneris nebenorėjo, nebeliko nieko kito kaip tik išsivaikščioti, todėl man, ko gero, širdies tiek ir neskaudėjo“, – laidoje „Nuo... Iki...“ apie skyrybas su garsiu krepšininku Simu Jasaičiu pasakojo Oksana Pikul.

Tai pirmas kartais kai 38-erių verslininkė, vizažo specialistė bei grupės „Naujosios pupytės“ lyderė ir atlikėja Oksana Pikul po kelerius metus trukusios tylos prabilo apie asmeninį gyvenimą.

Moteris oficialiai patvirtino jau metus sklandžiusius gandus – po dešimt metų trukusių santykių, iš kurių beveik 8-eri santuokoje, ji skiriasi su garsiu krepšininku Simu Jasaičiu ir verčia naują baltą lapą.

„Mes kartu su vyru nebegyvename jau pusantrų metų...“, – atskleidė Oksana.

Gyvenimo būdo laida „Nuo... Iki...“ šį pirmadienio vakarą, 20 val., per LNK.

Skaitykite daugiau