Vėžį besigydanti Žana Friskė pakeitė planus ir atidėjo sugrįžimą į Maskvą

Žana Friskė / Alionos Premudrof nuotr.
Žana Friskė / Alionos Premudrof nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-07-28 17:36
AA

Neseniai 40-metį atšventusi žinoma Rusijos dainininkė Žana Friskė jį paminėjo prie Baltijos jūros kartu su šeimos nariais, tačiau po atostogų atlikėja į Maskvą, kaip buvo planuota, negrįžo, o pasiliko reabilitacijai.

Anksčiau dainininkės artimieji pasakojo, kad jau ruošiasi Žanos sugrįžimui namo į Maskvą, tačiau, panašu, kad didžioji diena bent jau vasarą tikrai neįvyks.

Ž.Friskės tėvas Vladimiras Borisovičius žurnalistams paatviravo, kad Žana priversta atidėti vasarą planuotą grįžimą namo, praneša dni.ru. Vyras teigė, kad dukra „pamažu sveiksta, bet dar per mažai sustiprėjo, kad jau galėtų grįžti“.

„Iki rugsėjo pabaigos Žana namo tikrai dar negrįš“, – apgailestavo Vladimiras.

Kol kas atlikėja šiltus žodžius savo gerbėjams perduoda tik per artimuosius ir gerus bičiulius. Jos geriausia draugė Olga Orlova Jūrmaloje vykusiame festivalyje „Novaja Volna“ žiūrovams perdavė linkėjimus nuo Žanos.

Atlikėja teigė, kad į sceną žengė kaip tik ką tik pakalbėjusi su Žana, kuri perdavė visiems linkėjimus ir palinkėjo sėkmės festivalio dalyviams. Iki ligos Ž.Friskė šiame festivalyje dalyvaudavo bene kasmet.

Žmonės.lt primena, kad žinia apie žinomos Rusijos dainininkės ligą – smegenų vėžį – į viešumą iškilo sausį. Iš pradžių tokias kalbas jos artimieji neigė, tačiau vėliau mylimasis Dmitrijus Šepeliovas oficialiai pranešė gerbėjams šią liūdną žinią. Pora augina metukų sūnų Platoną.

Žana Friskė ir jos gyvenimo draugas Dmitrijus Šepeliovas / AOP nuotr.