Vėžiu sergančios Kate Middleton brolis pasidalijo jaudinančia žinute: parodė nematytą nuotrauką

Kate ir Jamesas Middletonai / Scanpix ir socialinių tinklų nuotr.
Kate ir Jamesas Middletonai / Scanpix ir socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2024-03-23 15:20
AA

Pasaulį apskriejus liūdnai žiniai apie Velso princesės Catherine Middleton ligą, jos brolis Jamesas Middletonas pasidalijo jautria žinute.

Jamesas Middletonas sureagavo į skaudžią žinią apie sesers ligą ir intsagrame paviešino jųdviejų vaikystės nuotrauką. Sunkų etapą išgyvenančiai Velso princesei jis skyrė jautrius žodžius.

„Per daugelį metų kartu įkopėme į daugybę kalnų. Kaip šeima, mes kartu su jumis kopsime ir į šį“, – rašė K.Middleton brolis ir pasidalijo nuotrauka.

Primename, kad penktadienį Catherine Middleton paskelbė, kad po sausio mėnesį planuotos operacijos jai buvo diagnozuotas vėžys.

„Norėjau pasinaudoti šia proga ir asmeniškai padėkoti jums už visas nuostabias paramos žinutes ir už jūsų supratimą, kol sveikstu po operacijos“, – sakė ji BBC studijoje nufilmuotame vaizdo pranešime.

Kate Middleton / Vida Press nuotr.

Velso princesė sakė, kad jai ir jos šeimai tai buvo „neįtikėtinai sunkūs pora mėnesių“, tačiau ji yra „labai dėkinga“ medikų komandai, kuri ja rūpinosi.

„Sausio mėnesį Londone man buvo atlikta sudėtinga pilvo operacija ir tuo metu buvo manoma, kad mano būklė nėra vėžinė. Operacija buvo sėkminga, tačiau po jos atlikus tyrimus, paaiškėjo, kad sergu vėžiu“, – paaiškino ji.

Catherine Middleton teigė, kad medikai jai patarė „atlikti profilaktinės chemoterapijos kursą“, kuris, pasak jos, dabar yra ankstyvoje stadijoje. Paaiškėjo, kad chemoterapija jai pradėta taikyti dar vasario mėnesį.

Velso princesė Catherine / Vida Press nuotr.

Trijų vaikų mama sakė, kad diagnozė jai ir jos vyrui princui Williamui buvo „didžiulis šokas“, ir jie daro viską, ką gali, kad „privačiai išnagrinėtų ir su liga susidorotų“ dėl savo trijų vaikų,

Catherine Middleton sakė, kad ji ir 41 metų Velso princas ramino vaikus, jog „viskas bus gerai“.

„Kaip jau sakiau jiems, man viskas gerai ir aš kasdien stiprėju, sutelkdama dėmesį į dalykus, kurie padės man pasveikti: protu, kūnu ir dvasia“, – tęsė ji.

Velso princesė sakė, kad vyras princas Williamas jai yra „didelis paguodos ir pasitikėjimo šaltinis“, be to, ji džiaugiasi, kad visuomenė jai išreiškia „paramą ir gerumą“.

„Tikimės, kad suprasite, jog mums, kaip šeimai, dabar reikia šiek tiek laiko, erdvės ir privatumo, kol baigsiu gydymą. Mano darbas visada teikė man didelį džiaugsmą ir aš laukiu, kada galėsiu grįžti, bet dabar turiu susitelkti į visišką pasveikimą“, – pridūrė ji.

Velso princas Williamas, Velso princesė Catherine / Vida Press nuotr.

„Šiuo metu taip pat galvoju apie visus tuos, kurių gyvenimą paveikė vėžys. Visus, kurie susiduria su šia liga, nesvarbu, kokia forma, prašau neprarasti tikėjimo ir vilties. Jūs nesate vieni“, – sakė Catherine Middleton.

Nuo tada, kai sausio 29 d. buvo išleista iš ligoninės, Catherine Middleton nesirodė viešumoje.

Primename, kad vasario mėnesį Bakingamo rūmai paskelbė, kad Catherine Middleton uošviui, karaliui Charlesui III, diagnozuotas vėžys po neseniai atliktos gerybinio prostatos padidėjimo operacijos.