Vėžiu serganti Indrė Burlinskaitė paaiškino, kodėl atsisako dėvėti peruką: „Jaučiu misiją“

Indrė Burlinskaitė-Vaisieta / Asmeninio albumo nuotr.
Indrė Burlinskaitė-Vaisieta / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-06-15 16:32
AA

Socialinių tinklų žvaigždės ir sporto trenerės Indrės Burlinskaitės kova su onkologine liga tęsiasi. Moteris prieš kurį laiką nusiskuto savo plaukus, tačiau kol kas nesiryžta galvos slėpti po peruku. Atskleidė, kodėl...

Ketvirtadienio popietę Indrė Burlinskaitė nusprendė atsakyti į sekėjų užduodamus klausimus. Vienas jų klausė, kodėl ji nenešioja peruko.

„Taip, noriu užsidėti peruką, bet galvoju, kad bus tam laiko. O šiandien aš jaučiu misiją palaikyti visus onkologinius ligonius ir tos minties vedina nebijau savo ligos.

Pati savo kailiu patyriau, ką reiškia netekti plaukų ir be išimties kiekvienam tai yra sunkus momentas, bet ypatingai, žinoma, moterims ir mergaitėms. Juk plaukai – moteriškumo simbolis. Tokiai plikai išeiti į gatvę, mergaitėms – į mokyklas, nejauku būtų labai silpnas žodis. Noriu, kad žmonės išmoktų tai priimti ir būtent dėl tos priežasties šiuo metu filmuojuosi tokia, kokia esu“, – instagrame pasakojo ji.

Indrės sutuoktinis, verslininkas Liudas Vaisieta laidoje „Bučiuoju. Rūta“ atskleidė, kad jo žmona labai laukia pirmo išėjimo į viešumą pasipuošusi peruku: „Ji labai stipri moteris ir viską priima kaip iššūkį. Užsidėti peruką ir išeiti į kokį renginį ji priima kaip slenkstį, kurį reikia perlipti.“ Indrė savo vyrui antrino, kad, sulaukus gausybės palaikymo žinučių iš pažįstamų ir visai nepažįstamų žmonių, jos baimė kur kas sumažėjo.

Žmonės.lt primena, kad apie diagnozuotą kraujo vėžį Indrė Burlinskaitė-Vaisieta intagrame prabilo gegužės 10 dieną.

„Man yra diagnozuotas kraujo vėžys, piktybinis navikas tarpuplautyje, kuris yra net 8 centimetrų dydžio, jis išplitęs“, – prisipažino moteris.

Po poros dienų moteriai nustatyta ketvirta limfomos stadija. Vėliau Indrė papasakojo apie pirmuosius simptomus, kurie jai sukėlė nerimą.

„Prieš gerą pusmetį pastebėjau gana stiprius širdies dieglius, kurie pasikartodavo kartą per mėnesį, o paskutiniu metu atsirado kosulys. Iš pradžių lengvas, paskui jis vis stiprėjo, prasidėjo kosulio priepuoliai, kurie užsitęsdavo ir iki dešimt, ir iki penkiolikos minučių. Tas kosulys buvo labai varginantis, jausdavausi nusilpusi, o po tokių priepuolių jausdavausi visai be jėgų. Ir, sekantis dalykas, prasidėjo dusulys, tai kalbant, tiesiog bendraujant po minutės laiko pradėdavau dusti, palipdavau laiptais, pradėdavau dusti. Atsirado bendras silpnumas, visiškas nuotaikos nebuvimas, nieko nenorėjau daryti, niekur eiti, o kur eidavau, tai visur tik sukandusi dantis“, – pasakojo ji.

Indrė pridūrė, kad tuomet ne kartą vyko į polikliniką atlikti kraujo tyrimų. Vis dėlto šie ligos nerodė. „Bendras kraujo tyrimas, kurį pastaruosius metus dariausi ne kartą, nepadėjo atpažinti ligos. Net ir kraujo tyrimas gali neparodyti, kad tu sergi šia sunkia liga“, – kalbėjo Indrė.