Vėžiu sergantis karalius Charlesas III prakalbo apie to paties likimo užkluptą Kate Middleton

Charlesas III, Camilla, Velso princesė Catherine / Vida Press nuotr.
Charlesas III, Camilla, Velso princesė Catherine / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2024-03-22 22:23
AA

Kovo 22-osios vakarą pasaulį sukrėtė naujiena – Velso princesė Catherine serga vėžiu. Apie jos ligą prakalbo ir šią diagnozę pats neseniai išgirdęs karalius Charlesas III.

Bekingemo rūmų atstovas spaudai sakė, kad karalius Charlesas III „didžiuojasi Catherine už jos drąsą kalbėti taip, kaip ji kalbėjo“.

Karalius Charlesas III ir princesė Kate sausio mėnesį buvo hospitalizuoti Londono klinikoje. Kaip teigiama monarchas „per pastarąsias savaites palaikė artimiausią ryšį su savo mylima marčia. Ir karalius Charlesas III, ir karalienė Camilla „toliau siūlys savo meilę ir paramą visai šeimai šiuo sunkiu metu“.

Pats karalius taip pat kovoja su vėžiu. Sausio viduryje Jo Didenybė atsigulė į ligoninę dėl prostatos – tada iškart pabrėžta, kad liaukos padidėjimas gerybinis.

„Kaip ir tūkstančiams vyrų kasmet, karaliui bus atlikta gydomoji procedūra. Viešieji renginiai bus atidėti, kol Jo Didenybė pailsės ir atsigaus“, – skelbta rūmų pareiškime. O vasario penktąją jį papildė naujas – gydydami minėtą negalią medikai aptiko rimtesnę bėdą. „Ligoninėje atlikus procedūrą dėl gerybinio prostatos padidėjimo, pastebėtas rūpestį keliantis dalykas. Vėlesni diagnostiniai tyrimai atskleidė vėžį“, – sausai formulavo atstovai spaudai.

Žmonės.lt primena, kad Velso princesė penktadienį pasidalijo vaizdo įrašu, kurį paskelbė Kensingtono rūmai. Jame Kate kreipiasi į visuomenę atskleisdama, kad jai buvo diagnozuotas vėžys. Liga nustatyta per jos pilvo operaciją sausį.

K.Middleton pasakoja, kad iš pradžių buvo manyta, kad tai nėra vėžys, tačiau padarius tyrimus paaiškėjo tiesa.

„Sausio mėn. Londone man buvo atlikta didelė pilvo operacija ir tuo metu buvo manoma, kad mano būklė nėra vėžinė. Operacija buvo sėkminga. Tačiau po operacijos atlikus tyrimus buvo nustatytas vėžys. Mano medikų komanda man patarė atlikti profilaktinį chemoterapijos kursą ir šiuo metu esu pradiniame šio gydymo etape“, – sako Velso princesė.

Ji teigia, kad sužinojus apie ligą, ištiko šokas. O sunkiausia viską buvo paaiškinti vaikams.