Vidas Bareikis iškovojo juodąjį karatė diržą: „Čia tik kelio pradžia“

Vidas Bareikis / Asmeninio albumo nuotr.
Vidas Bareikis / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: 15min
2022-08-07 11:04
AA

Dainininkas, režisierius bei aktorius Vidas Bareikis (36) džiaugiasi dar vienu įveiktu iššūkiu – jis iškovojo juodąjį kiokušin karatė diržą. „Lengvas kelias – ne mūsų kelias!“, – sako Vidas.

Džiaugsmingu ir didelio ryžto bei užsispyrimo pareikalavusiu iššūkiu – juodojo kiokušin karatė diržo iškovojimu V.Bareikis sutiko pasidalinti ir su portalo Žmonės.lt skaitytojais.

Vidas Bareikis / Asmeninio albumo nuotr.

„Karatė kiokušin juodas diržas – yra! Mano „karatisto kelias” prasidėjo kai man buvo 7 metai. Iki šiol atsimenu filmą, kuriame kovotojai klūpėjo ant plytų ir taip rodė savo valią.

Vaikystėje pralankiau karate 5 metus ir gyvenimas nuvedė į kitus sportus kol galiausiai būnant 28 metų savo sūnaus dėka grįžau į šį „kovotojo kelią”. Smagiausia, kad čia tik kelio pradžia ir ateityje dar laukia tikrasis karate universitetas. Lengvas kelias – ne mūsų kelias! Osu!“, – socialiniame tinkle dalinosi Vidas.

Primename, kad dar 2020-ųjų vasarą portalui Žmonės.lt Vidas Bareikis pasakojo, jog juodasis karatė diržas – didelė jo siekiamybė.

Tada rudąjį karatė diržą iškovojęs V.Bareikis teigė, kad karatė treniruotes lankyti pradėjo dar vaikystėje: šiuo sportu jis užsiiminėjo nuo 7 iki 12 metų, tačiau vėliau ėmėsi naujos veiklos – žaidė krepšinį. Vidas šypsosi, nors buvo nutraukęs šio japonų kovos meno treniruotes, karatė visada liko jo kraujyje.

Vidas Bareikis tapo karatė treneriu / Asmeninio albumo nuotr.

„Prieš septynerius metus, kai mano sūnui Adui suėjo ketveri, nuvedžiau jį į kovos menų mokyklą „Saulės ženklas“, ten vyko ir suaugusiųjų treniruotės. Pradžioje šiek tiek laužiausi, galvojau, gal apsigaunu, gal man tiesiog įdomiai atrodo tos treniruotės ir tiek. Varvinau seilę, kaip koks katinas, žiūrėdamas į besitreniruojančius. Po metų treneris paklausė: „Gal jau galų gale užeisi?“ Kai užėjau, iki šios dienos iš ten negaliu išeiti visomis prasmėmis. Tai yra mano didžiausia sportinė aistra ir net gyvenimo būdas“, – Žmonės.lt pasakojo V.Bareikis.

Vidas Bareikis tapo karatė treneriu / Asmeninio albumo nuotr.