Indrė Stonkuvienė pasipiršo Vidui Bareikiui – priklaupusi ištraukė žiedą

Indrė Stonkuvienė ir Vidas Bareikis / Asmeninio albumo nuotr.
Indrė Stonkuvienė ir Vidas Bareikis / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-06-27 12:56
AA

Tradicija, kad sužadėtuves turi inicijuoti ir moteriai pirštis vyras, gyvuoja daugybę metų. Vis tik kai kurie su ja nesutinka ir nutaria sulaužyti. Taip sekmadienį padarė socialinių iniciatyvų organizatorė Indrė Stonkuvienė – priklaupusi ant kelio, ji pasipiršo savo mylimajam, aktoriui ir muzikantui Vidui Bareikiui. Tiesa, šios sužadėtuvės porai – jau antros.

Originalių idėjų nestokojanti nuomonės formuotoja, socialinių iniciatyvų organizatorė Indrė Stonkuvienė, rodos, pastaruoju savo poelgiu maloniai nustebino ne vieną. Sekmadienį, per savo gimtadienio vakarėlį ji pasipiršo sužadėtiniui Vidui Bareikiui.

Šis poelgis atlikėjui buvo netikėtas, mat balandžio pabaigoje jis pats paprašė Indrės rankos. Šios sužadėtuvės porai – jau antros, tačiau, rodos, ne ką mažiau įspūdingos ir svarbios. Beje, tiek Vidas, tiek Indrė piršosi vienas kitam pajūryje.

Sužavėtas dainininkas savo įspūdžius ir emocijas aprašė socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje. Savo įrašu jis sutiko pasidalinti ir su portalo Žmonės.lt skaitytojais.

„And he said yes!

Nuo dabar turiu tokį gyvenimo momentą, kuriuo pasidžiaugti, manau, gali tikrai ne kiekvienas, o aš jį prisiminsiu visą savo gyvenimą.

MAN PASIPIRŠO!

Su Indre daug šnekėjome apie tai, kokia seksistinė nesąmonė ir keista tradicija yra tai, kad moteris tarsi kokia vargšelė laukia, kol „visagalis vyras“ sugalvos, kad jau laikas „ją imti“ ir tada jai pasipirš.

Šnekėdavome, kodėl tai visgi nėra komandinis reikalas, kai kartu tai sutari ar pajunti ir tada galiausiai įvyksta magiškas momentas. Prieš kelis mėnesius padariau tą tradicinį slaptą veiksmą ir paprašiau Indrės rankos – nesugalvojau kažko naujo ar originalaus, o vat mano sužadėtinė vakar „šovė“ tokį, kad net prisėdau.

Pasivedė mane į šoną nuo artimiausių draugų ir, kaip priklauso, priklaupusi ištraukė žiedą.

Dar einant sakau: „Kur einam? Gal pasipirši man?...“

Ir po sekundės BAM!

Nu blemba, kokia tu NEREALI!

Ačiū tau Indre, kad esi tokia mylinti, su niekuo nepalyginama, originali ir vienintelė tokia visam pasauly!“ – emocijomis tryško V.Bareikis.

Vido Bareikio įrašas feisbuke apie Indrės Stonkuvienės pasipiršimą / Asmeninio albumo nuotr.

Žmonės.lt primena, kad Vidas Bareikis ir Indrė Stonkuvienė sužadėtiniais tapo balandžio pabaigoje. Šia žinia jie pasidalijo socialiniuose tinkluose.

„Vienu klausimu mažiau. Tai tiek tų žinių. Esu dar meilės lengvam šoke. Myliu Vidai Tave. Woooow“, – rašė laiminga moteris.

Kitą tą dieną savo „Instagram“ paskyroje apie apie ypatingą sužadėtuvių vakarą ji papasakojo daugiau.

„Žodžiais neina apsakyt mano būsenos, iš laimės neišsituriu savame kūne. Šypsena ir nuotaikytė max. Tai, kas įvyko vakar, papuola į mūsų gražią istoriją. Šis “projektas„ vyko (aišku, kuo puikiausiai slepiant visas detales) 4 mėnesius. Žiedo kūryba, jo užsakymas ir ta vieta, kurioje tai įvyks.

Banalu, bet tiesa: svajok, nes svajonės pildosi, tikrai tinka ir šiai akimirkai. Mūsų meilės vietoje, taip tikrai, taip nuoširdžiai ir man nieko nenujaučiant, tai įvyko. Istorija pasipiršimo verta atskiro posto ir progos. Bet man užsileidus Šiškausko dainą ir šokant su šluota ir ant supynių jokio įtarimo tikrai nebuvo, kad visai netrukus iš sugyventinės statuso virsiu sužadėtine.

Na, bet jei ir po mano šokių skambant Šiškauskui Vidas neatsipiršo, reiškia viskas tikrai tikra. Be jokių pompastikų, filmavimų, tik mes ir mūsų meilė. Tikėta, įvyko stebuklingai netikėtai Vido dėka. Tu esi pats geriausias pasipiršėjas. Myliu ir lai gyvenam“, – įspūdžiais dalijosi moteris.

Fotogalerija:

Vidas Bareikis ir Indrė Stonkuvienė (23 nuotr.)
+17