Viešėdama pas Eloną Muską jo mama Maye miega garaže: paaiškino, kodėl

Maye Musk ir Elonas Muskas / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Maye Musk ir Elonas Muskas / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-10-12 21:23
AA

Mitybos specialistė ir modelis Maye Musk lankydamasi savo sūnaus multimilijardieriaus Elono Musko namuose miega garaže. Moteris teigia, jog Elono visai nedomina turtas, todėl nėra kito pasirinkimo.

229 mlrd. dolerių vertės turtą valdančio Elono Musko mama Maye Musk leidiniui „The Times“ pasakojo, kad viešėdama pas sūnų Teksase ji miega garaže, nes tiesiog nėra kitos išeities.

„Juk negali turėti prabangaus namo netoli raketų aikštelės“, – paaiškino moteris.

Kad jo mamai Teksase tenka miegoti garaže, nes daugiau nėra kur, patvirtino ir pats milijardierius E.Muskas, rašo nypost.com.

„Taip, bet aš nemenkai patobulinau šią vietą!“ – į „The Post“ tviterio žinutę atsakė vyras.

Elonas Muskas / Scanpix nuotr.

Dar balandį Elonas atskleidė, kad šiuo metu neturi įprasto namo, o kai reikia, apsistoja pas draugus.

Vėliau E.Muskas tviteryje patikslino, kad jo pagrindinė gyvenamoji vieta yra nuomojamas „SpaceX“ būstas, kurio vertė – 50 tūkst. JAV dolerių. Pažymima, kad jis įsikūręs Elonui patogioje vietoje, netoli bendrovės būstinės Teksase.

Viso to priešistorė – žinia, kad prieš kurį laiką E.Muskas pasiryžo atsisveikinti su savo nekilnojamuoju turtu. Kaip tada teigė vyras, jis atsisakys viso materialaus turto, kad savo gyvenimą galėtų skirti „Marsui ir Žemei“.

„Parduodu beveik visą fizinį turtą. Neturėsiu jokio namo“, – 2020 m. gegužę tviteryje rašė „SpaceX“ įkūrėjas.

„Nereikia turtų, – pridūrė ekscentriškasis milijardierius. – Jų turėjimas tik slegia.“

Maye Musk, Elonas Muskas / „Scanpix“ nuotr.

Tačiau priešingai nei sūnus, M.Musk atskleidė nesanti suinteresuota būti išsiųsta į Marsą.

„Reikia šešių mėnesių pasiruošimo ir izoliacijos, o tai manęs tiesiog netraukia, – sakė ji leidiniui „The Times“. – Bet, jei mano vaikai nori, kad tai padaryčiau, aš tai padarysiu.“

Primename, kad Maye su buvusiu vyru Errolu Musku turi ne tik 51 metų Eloną, bet taip pat 49-erių sūnų Kimbalą ir 48-erių dukrą Toscą.

Moteris nuo 15 metų dirba modeliu. O 2017 metais, būdama 69-erių, M.Musk tapo kosmetikos prekės ženklo „Covergirl“ veidu. Tąkart įsirašė į istoriją kaip vyriausias šio prekės ženklo kampanijos veidas.

M.Musk per savo karjerą papuošė ne vieno leidinio viršelį, puikavosi reklamose. Vienu labiausiai aptariamų jos darbų laikoma 2010 metais įvykusi fotosesija, kuomet M.Musk nuoga pozavo žurnalo „Time“ sveikatos numerio viršeliui.