Viktorija ir Laurynas Suodaičiai atskleidė gimsiančio vaikelio lytį: apie tai sužinojo praskridus lėktuvui

Viktorija Siegel su dukra Nicole ir vyru Laurynu / Asmeninio albumo ir stopkadro nuotr.
Viktorija Siegel su dukra Nicole ir vyru Laurynu / Asmeninio albumo ir stopkadro nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-05-28 18:04
AA

Pirmos bendrosios atžalos besilaukiantys influencerė Viktorija Siegel-Suodaitė ir verslininkas Laurynas Suodaitis paskutinį gegužės savaitgalį pasitiko džiaugsmingai. Pora surengė įspūdingą kūdikio lyties atskleidimo šventę.

Kūdikio sutiktuvių šventės akimirkomis Viktorija Siegel-Suodaitė pasidalijo socialiniame tinkle „Instagram“. Savo sekėjams ji išdavė – netrukus gims berniukas.

Kūdikio lyties atskleidimo šventė Suodaičių šeimoje buvo išties įspūdinga: nuo įmantriausių dekoracijų iki originalaus gimsiančio vaikelio lyties atskleidimo būdo. 

Vaikelio lytį parodė virš Viktorijos ir Lauryno skrendančio lėktuvo dūmai. Jie buvo mėlynos spalvos, kurie pasufleravo, kad porai gims berniukas.

Žiūrėkite video:

Iki šiol nei Viktorija, nei Laurynas nežinojo, kokia gimsiančio vaikelio lytis. Jiems tai buvo tokia pati staigmena, kaip ir sekėjams. Tiesa, vienintelis šią paslaptį žinojo L.Suodaičio brolis. Apie tai pora visai neseniai prasitarė laidoje „Nuo...Iki...“.

„Mano brolis gavo voką su atsakymu, tad jis yra vienintelis žmogus, kuris žino kas gims. Jis kaip žvalgybininkas, kuris net kankinamas neišduos. Visai faina nežinoti patiems, praturtina tą laukimą“, – tuo metu su šypsena veide laidoje kalbėjo Laurynas.

„Labai geros emocijos“, – sutuoktiniui pritarė ir Viktorija.

Viktorija Siegel ir Laurynas Suodaitis

Žmonės.lt primena, kad apie nėštumą V.Siegel paskelbė simboliškai – per Motinos dieną.

Apie į pasaulį atkeliaujantį kūdikį Viktorija ir Laurynas Suodaičiai pranešė socialiniuose tinkluose. Instagrame jie tąkart pasidalijo nuotrauka, kurioje akivaizdžiai matyti nėščiosios pilvukas.

„Nusipirkome arbūzą“, – prie nuotraukos parašė Viktorija.

Tai bus pirmas bendras sutuoktinių vaikas. Iš ankstesnių santykių su Danieliumi Bunkumi Viktorija turi dukrą Nicolę. Anksčiau portalui Žmonės.lt ji pasakojo, kad jos dabartinis vyras ir dukros krikštatėvis L.Suodaitis su mergaite puikiai sutaria.

Viktorija Siegel su dukra Nicole ir vyru Laurynu / Asmeninio albumo nuotr.

„Jis išties labai rūpestingas, supratingas ir atsakingas. O svarbiausia, kad beprotiškai myli ne tik mane, bet ir mano dukrą. Kiekvienai moteriai, turinčiai vaiką, tai yra svarbiausia. Būna dienų, kai Laurynas praleidžia daugiau laiko su Nicole nei aš, todėl man tikrai pasisekė. Jo požiūris į šeimą – ypatingas. Laurynas viską įrodo veiksmais, o ne žodžiais“, – su portalu Žmonės.lt dalijosi Viktorija Siegel-Suodaitė.

Verslininkė ne kartą yra kalbėjusi apie norą su L.Suodaičiu susilaukti bendrų vaikų, tačiau su būtina sąlyga – jie turi gimti santuokoje.

Praėjusį pavasarį Viktorija sakė, kad iki 30-ties metų nori pagimdyti „visus planuojamus vaikus“ – tai reiškė, kad ji galėtų gimdyti dar minimum du kartus, tačiau iki pirmojo bendro kūdikio jai ir išrinktajam Laurynui buvo svarbu susituokti.

Viktorija Siegel ir Laurynas Suodaitis susituokė praėjusių metų liepos 23-ią. Amžiną meilę, liudijant būriui draugų ir artimųjų, jiedu prisiekė Sostinės Skaisčiausios Dievo Motinos cerkvėje

Viktorija ir Laurynas Suodaičiai (22 nuotr.)
+16