Viktorija Šaulytė-Mockė su vyru Juliumi Meksikoje mėgaujasi kelionės tempu ir netikėtais atradimais

Viktorija Šaulytė-Mockė su vyru Juliumi / Asmeninio archyvo nuotr.
Viktorija Šaulytė-Mockė su vyru Juliumi / Asmeninio archyvo nuotr.
Kristina Kučinskaitė
Šaltinis: Žmonės
2021-02-19 19:08
AA

Stilistė Viktorija Šaulytė-Mockė, jos vyras Julius ir dar keli porai brangūs žmonės jau antra savaitę mėgaujasi Meksikos saule, gamta bei kultūra.

Žmonės.lt Viktorija pasakojo, kad šis tolimasis kraštas buvo vienas pirmųjų iš norimų aplankyti vietovių sąrašo.

Jog laikas patirti naujų įspūdžių ir pailsėti nuo karantino, sutuoktiniai nusprendė pirmąją naujųjų metų dieną.

Viktorija Šaulytė-Mockė / Asmeninio archyvo nuotr.

„Dėl kelionės krypties nusprendėme labai greitai. Ryte pakalbėjome, o vakarop jau turėjome lėktuvo bilietus“, – pasakojo V.Šaulytė-Mockė.

Stilistė sakė kelionės maršruto ir vietų, kuriose būtų galima apsistoti, parinkimą patikėjusi mylimajam, nes jis ne tik kruopščiai išanalizuoja situaciją, bet ir mėgsta tą daryti. Be to, Julius puikiai orientuojasi naujose vietose, yra linkęs prisiimti atsakomybę ir leisti pailsėti bendrakeleiviams.

Viktorija Šaulytė-Mockė / Asmeninio archyvo nuotr.

Lietuvaičiai nusprendė ne leisti laiką prie baseino, o skirti jį Meksikos pažinimui, todėl išsinuomojo automobilį ir beveik kasdieną praleidžia vis kitoje vietoje.

„Jau spėjome pabūti maždaug dešimtyje miestų ir pravažiavome daugiau nei du su puse tūkstančio kilometrų. Kiekvienas miestas labai skirtingas ir autentiškas. Meksika nėra vien Kankuno paplūdimys ir šurmuliuojanti gatvė. Ypatingai patiko San Cristobal miestelis, kur moterys vaikšto su kailiniais sijonais, skaromis, o vyrai dėvi sombrero bei avi ilgaaulius batus. Vaizdas toks, kokį dažniausiai išmeta įvedus į google piešką žodį „meksikietiškas“, – įspūdžiais su Žmonės.lt dalijosi V.Šaulytė-Mockė.

Viktorija Šaulytė-Mockė / Asmeninio archyvo nuotr.

Pašnekovė susižavėjo Pietų Amerikos gamta, jos natūralumu bei staigmenomis.

„Nardėme su vėžliais ir rajomis, grožėjomės koralais bei Karibų jūra, o dabar pora dienų leidžiame prie Ramiojo vandenyno, Puerto Escondido mieste, kuris yra tikras banglentininkų rojus”, – sakė ji.

Taip pat didelį įspūdį keliautojams paliko plaukimas laivu naktį į lagūną, kur jie stebėjo vandenyje šviečiančius  planktonus.

Viktorija Šaulytė-Mockė su vyru Juliumi / Asmeninio archyvo nuotr.

„Tamsoje lindome į vandenį, matėme žybčiojimus tarp rankų ir ant kūno. Buvo įspūdinga! O per Valentino dieną neklijavome vienas kitam širdučių, bet nakvojome džiunglėse, kirtome Gvatemalos sieną, kad pasiektume šventyklas džiunglėse ir maudėmės kriokliuose”, – pasakojo beveik mėnesį išvykoje praleisianti V.Šaulytė-Mockė.

Anot jos, egzotiškoje šalyje gausu gyvūnijos ir gamtos. Čia viešbutyje gali sutikti meškėną ar besideginančią saulėje iguaną.

„Esu laiminga, galėdama pažinti Meksiką ir nekeisčiau įtempto keliavimo į gulėjimą prie baseino”, – sakė stilistė.

Viktorijos Šaulytės-Mockės atostogos Meksikoje (13 nuotr.)
+7