Viktorija Siegel atskleidė, kokią pavardę pasirinko ištekėjusi už Lauryno Suodaičio

Viktorija Siegel ir Laurynas Suodaitis / Irmanto Gelūno ir asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Praėjusią savaitę už mylimojo Lauryno Suodaičio ištekėjusi verslininkė Viktorija Siegel atskleidė, kokią pavardę pasirinko po santuokos.

Saulėtą liepos 23-iosios popietę Viktorija Siegel ir Laurynas Suodaitis prisimins visą gyvenimą. Sostinės Skaisčiausios Dievo Motinos cerkvėje, liudijant būriui draugų ir artimųjų, jiedu prisiekė amžiną meilę.

Naujausio žurnalo „Žmonės“ numerio viršelį papuošusi pora davė išskirtinį interviu ir pasidalijo nematytomis šventės akimirkomis. Viktorija taip pat atskleidė, kokią pavardę pasirinko ištekėjusi už Lauryno.

Verslininkė pasirinko dvigubą pavardę, nes saviškę norėjo išlaikyti dėl svarbios priežasties.

„Dukrytė turi mano pavardę. Manau, būtų gražu, kad mamos ir dukros pavardės liktų vienodos, todėl pasirinkau dvigubą Siegel-Suodaitės variantą. Laurynas tam neprieštaravo“, – „Žmonėms“ atskleidė Viktorija.

Troško susituokti

Laurynas mylimajai pasipiršo per įsimintiniausiu tapusį Viktorijos gimtadienį praėjusių metų lapkritį. Nieko nelaukę, jiedu pradėjo planuoti gyvenimo šventę. Galiausiai, liepos 23-iąją, jųdviejų svajonė išsipildė – vedybos pažymėjo vieno etapo pabaigą ir ramaus, šeimyniško, meile ir pagarba paremto gyvenimo pradžią.

Išsipildė mano svajonė. Kai tikrai myli vyrą, nori už jo ištekėti ir sukurti šeimą.

V.Siegel ir L.Suodaičiui ypatingą penktadienį šypsosi ne tik dangus, padovanojęs puikų orą, bet ir svarbiausi jųdviejų gyvenimo žmonės – šeima, ištikimi draugai ir Viktorijos dukra bei Lauryno krikštaduktė Nicole.

Skaisčiausios Dievo Motinos cerkvę jaunieji pasirinko neatsitiktinai. Viktorija išpažįsta stačiatikybę, todėl nuo pat pradžių mylimieji žinojo, kad amžiną meilę prisieks cerkvėje. Vis dėlto, Viktorija pasakojo, kad nei tobulas oras, nei vedybų vieta neturi didelės reikšmės. Svarbiausia tai, kad jiedu tapo vyru ir žmona.

Fotogalerija:

Viktorijos Siegel ir Lauryno Suodaičio vestuvės (92 nuotr.)
+86

„Išsipildė mano svajonė. Kai tikrai myli vyrą, nori už jo ištekėti ir sukurti šeimą. Nėra taip, kad padėjus parašą viskas pasikeičia. Bet ženkliai maloniau, kai vyras, pabučiuodamas tave į lūpas, ištaria: „Tu mano Žmona“. Tam pritartų kiekviena moteris – juk negali būti visą gyvenimą pristatinėjama kaip draugė ar gyventi amžinai sužadėtinės statuse“, – džiaugėsi Viktorija.

Skaitykite daugiau