Viktorija Siegel pirmąkart po santykių dramos pasirodė sekėjams: „Esu priversta apsiginti“

Viktorija Siegel, Laurynas Suodaitis / Asmeninio albumo nuotr., stopkadras
Viktorija Siegel, Laurynas Suodaitis / Asmeninio albumo nuotr., stopkadras
Šaltinis: Žmonės
2023-04-12 02:52
AA

Praėjus savaitei po konflikto su sutuoktiniu Laurynu Suodaičiu, nuomonės formuotoja ir verslininkė Viktorija Siegel sugrįžo į instagramo istorijas. Ji nutarė išsamiai išdėstyti savo versiją apie vyro jai mestus kaltinimus.

Viktorija Siegel savo sekėjams prabilo vėlyvą antradienio vakarą.

„Savaitę laiko nesimatėme. Iš tiesų tą savaitę man buvo ne iki to, kad daryti stories ir panašiai. Galiu pasakyti – viena sunkiausių savaičių gyvenime. Bet aš neatėjau čia pas jus gailesčio reikalauti. Tiesiog pagalvojau, kad jau laikas grįžti. Grįžtu be kažkokių sudėliotų tekstų, be kažkieno sudėliotų story, ir kalbu iš širdies, iš to, ką jaučiu, ką noriu šiuo metu kalbėti. Kas mane seka iš seniau, žino, kokia esu, tad tie mano sudėlioti storiai būtų labai aiškūs“, – kreipimąsi pradėjo Viktorija.

V.Siegel teigė, kad pastarąją savaitę su ja susisiekė daugybė žmonių. Anot moters, ją pasiekė ne viena smurtą patyrusios moters istorija.

Viktorija Siegel / Stopkadras

„Noriu labai padėkoti – per tą savaitę gavau beprotiškai daug žinučių, beprotiškai daug palaikymo ne tik iš savo draugų, bet ir iš sekėjų, iš moterų instagrame, feisbuke. Ačiū jums labai, tikrai kiekviena žinutė yra perskaityta.

Ką dar supratau susirašinėdama su moterimis, skaitydama jūsų žinutes – labai didelė problema yra smurtas šeimoje. Ne tik fizinis, bet ir psichologinis. Košmaras, kas vyksta. Labai daug moterų tyli, nieko nesako. Gaila, kad tokie dalykai vyksta. Žinote, kaip kartais būna – psichologinį baisiau negu fizinį pernešti. Kas tą praėjo, mano žodžius tikrai supras.

Gaudavau ir tokių žinučių per šią savaitę, kad tikrai nederėtų instagrame aiškintis. Taip, aš sutinku visu šimtu procentų. Kad ir kas tarp mūsų su Laurynu būtų nutikę, kad ir ką aš iškentėjau, kad ir kas buvo, aš negaliu pamiršti vieno – jis yra mūsų vaiko tėvas. Ir tie storiai, tie drabstymaisi purvais jie gi visada liks. Jie niekur neprapuls. Tie straipsniai liks. Ir vaikas užaugs, galės viską skaityti. O kažkada emocijos atslūgs. Dėl to aš ir storių nedariau. Ir neatėjau aš čia daryti story su ta intencija, kad apšmeižčiau kitą pusę, bandyčiau kažkaip pažeminti, ką jis daro, apkaltinti kažkuo. Apskritai, aš neprivalau čia instagrame aiškintis. Aiškinsis viską instancijos, kurios ir turi aiškintis, bet ne instagramas.

Antras dalykas – jūs mane žinote, sekate, kad aš niekad gyvenime nesiveldavau į viešus konfliktus, kai mane bandė vieni ar kiti patraukti, kada aš instagrame tikrai buvau ne kartą provokuojama ir kitų instagramerių. Niekada mano instagrame negirdėdavot, kad aš tyčiodavausi iš kažko, kad ant kažko varydavau. Aš niekad instagrame nedalyvavau intrigose. Šiandien to paties nenoriu daryti ir su vaiko tėvu.“

Tuomet Viktorija pridūrė buvusi nustebinta viešojoje erdvėje Lauryno Suodaičio išsakytų kaltinimų, pavyzdžiui, esą ji neleidžia matytis su sūnumi. Paskatinta jų, moteris nusprendė pateikti savo versiją.

„Šiandienos jo storiai mane šiek tiek nustebino, pagalvojau – negalima man taip tiesiog nutylėti, kur yra vien melas, pradedant vaiku. Niekad gyvenime nesakiau, kad neduosiu vaiko, kad tu nematysi vaiko ir panašiai. Yra visi susirašinėjimai tarp atstovų, kur mes nė karto nepasakėm, kad ne, tu vaiko negausi. Net neplanuoju neduoti vaiko. Vaikas tikrai matys ir mamą, ir tėtį, tai yra normalu.“

V.Siegel taip pat pasisakė apie L.Suodaičio kalbas dėl jos kelionės į Italiją bei tuo metu paliktą sūnų: „Tos penkios dienos Italijoje nebuvo šiaip sau poilsinė kelionė. Ten buvo paroda, aš skridau su savo kolegėm. Buvo nuo ryto iki vakaro parodos, dar prieš parodą spėjau padaryti parduotuvei reklamas, ir lėkiau į parodas, kur nuo ryto iki vakaro jos būdavo. Ir už tai gauti tokį „ji buvo kelionėje“...

Žinot, man ant lėkštutės niekas neduoda. Aš turiu du vaikus ir tam, kad gyvenčiau taip, kaip gyvenu, privalau dirbti. Manęs niekas neišlaiko. Mano gyvenimo kokybė priklauso nuo to, kiek aš dirbsiu. Nuo to priklauso, į kokius darželius mano vaikai vaikšto, ką valgys. Aš privalau dirbti. Esu suaugusi moteris, man 28 metai, ir man būtų nemalonu iš tėvų prašyti pinigų.

Bet kai aš buvau kelionėj, net ir tada išvažiuojant pasirūpinau, kad vaikai būtų prižiūrėti. Jie nebuvo numesti tėčiui, kad aš važiuoju į kelionę, o tu su vaikais 24 valandas per parą užsiimk. Buvo su vaikais paliktos dvi auklės, mano mama ir mano mamos sugyventinis – keturi žmonės. Man buvo priekaištaujama dėl kelionės, o per tą laiką mano vyras spėjo ir į medžioklę, ir į golfą nuvažiuoti, ir į koncertą nueiti.“

Viktorija Siegel / BNS Foto nuotr.

V.Siegel pridūrė, kad tai tikriausiai buvo vienintelis toks jos atsakas į L.Suodaičio pasisakymus socialiniuose tinkluose.

„Tikrai nežadu veltis į visą šitą aiškinimąsi instagrame. Labai nenoriu į tai veltis. Du suaugę žmonės tikrai turėtų aiškintis ne instagrame ir kažkokias savo tiesas įrodinėti ne instagramo sekėjams. Tam yra instancijos. Bet aš esu priverta apsiginti, nes tiesiog tokios neteisybės negaliu pakęsti ir pernešti.

Galiu pasakyti tik viena – moterys, netylėkite, jei patiriate smurtą, ar tai fizinis, ar psichologinis. Galiu pasakyti – per trejus metus manęs psichologiškai nesuvarė, tai dabar bando padaryti tai instagrame, bando vis tiek mane psichologiškai palaužti. Bet kaip sakiau, turiu du vaikus ir privalau būti dėl jų stipri. Turiu dėl vaikų susiimti ir kažkokiu būdu nebeverkti, suimti save į kumštuką ir judėti toliau. Nes tikrai ašarų pralietų per tą savaitę nesuskaičiuočiau valandom. Bet aš reikalinga sveika ir stipri vaikams, aš už jų gyvenimą nešu atsakomybę.

Kaip sako – net juodžiausi momentai anksčiau ar vėliau praeina ir guodžiu save tuo, kad niekas nenumirė, vaikai sveiki ir gyvi, tėvai sveiki ir gyvi, aš sveika ir gyva. Nėra tragedijos, nėra nelaimės, vaikai sveiki ir gyvi.

Labai mėgstu frazę – lazda turi du galus. Nežinau, ko siekiama kiekvieną dieną išeidinėjant į story ir bandant apšmeižti, pažeminti savo antrą pusę, bet matomai tam yra kažkoks planas. Aš esu pasiruošusi – puls, šmeiš, bandys psichologiškai suvaryti iki galo, kad palūžčiau. Moterys – paskaitykite straipsnius, knygas apie narcizus ir puikiai suprasite, apie ką eina kalba. Dabar išeisiu dažniau, reikia grįžti į instagramą, pas jus, pas savo nuostabią armiją nuostabių moterų“, – instagrame kalbėjo Viktorija.

Primename, kad antradienį Laurynas Suodaitis instagrame pasakojo, kad trečiadienį, tikėtina, galės pasimatyti su sūnumi.

„Trumpas updeitas iš mano pusės. Nuotaika šiandien šiek tiek geresnė, nes, panašu, kad jau rytoj pavyks su sūnumi susimatyti. Už tai tikrai nuoširdžiai ačiū Vilniaus vaiko teisių apsaugos tarnybos pareigūnams, kurie įsitraukė į procesą ir sakė, kad pabandys padėti užtikrinti lygiai tokias pačias teises matytis su sūnumi, kokias turi ir motina. Bet nors jie šiandien ir padavė savo rekomendacijas, kad nėra jokių prielaidų man neleisti matytis su sūnumi, mano kita pusė ir jos advokatai, panašu, užsiiminėja manipuliacijom.

Kaip ir minėjau penktadienį, į darbo pabaigą advokatai kreipėsi į Vaiko teisių tarnybą, motyvuodami prašymu nustatyti susitikimų tvarką, bet, aš kaip ir minėjau, panašu, kad nebuvo iš tikrųjų šitas tikslas. Penktadienį rašte buvo nurodyta, kad jie mato riziką mano ilgalaikiams susitikimams su sūnumi dėl to, kad jis yra prisirišęs prie motinos ir mano susitikimai su juo gali daryti įtaką vaiko psichikai. Tie žmonės, kurie sekė gyvenimą instagrame, turbūt pamena, kad prieš tris savaites išvyka 5 dienom į Italiją to žmogaus, kuris teigia apie prisirišimą, kažkaip psichikai nepakenkė ir apie tai galvota nebuvo.

Tai nors vaiko teisių tarnyba šiandien pasakė, kad nėra jokių prielaidų riboti mano susitikimus su vaiku ir aš turiu lygiai tokią pat teisę ir pareigą su juo matytis, bet ir vėl neišvengėme versijų pasistumdymų tarp advokatų. Pirmiausiai – rytoj trims valandoms leisti susitikti Vaiko teisių apsaugos tarnybos patalpose, paskui staiga pasikeitė versija ir darbo dienos vidury dviem valandoms leisti išeiti į parką pasivaikščioti ir tai, įdedant auklę arba, kaip jie parašė, motinos mamą.

Žodžiu, neapsieinama be manipuliacijų šituo klausimu. Kad ir kiek dalijamasi mamiškais džiaugsmais, panašu, kad vaiką bandoma įstatyti į įrankio rolę. Tas yra baisu, bet aš tikiu, kad praeis tas laikotarpis. Kažkaip duoda vilties ir man šitoje situacijoje, kad jau rytoj pasimatysim. Toks užkilo jaudulys kaip tada, kai mes pirmą kartą su juo susitikom. Dar vakar video pažiūrėjau, tai maniau, kad širdis susprogs, bet taip kažkam yra geriau“, – kalbėjo Laurynas Suodaitis.

Vyras taip pat padėkojo jį palaikantiems žmonėms, kurie, anot jo, supranta priešistorę ir mato tikrą dabartinio konflikto paveikslą.

„Savo nuomonės artimiausiu metu keisti nežadu. Viena yra viską rodyti socialiniuose tinkluose, ką mes darėme paskutinius trejus metus, o kita – kaip yra iš tikro. Tą ir noriu jums papasakoti, o to, kas buvo, kartoti, manau, nebereikia, neteisinga. Į šitą procesą jau yra įvelti žmonės, kurie neturėjo būti įvelti, bet manau, kad jie gali padaryti didžiulę įtaką“, – sakė L.Suodaitis, pažadėjęs ir toliau dalintis naujienomis.

Žmonės.lt primena, kad konfliktas Viktorijos Siegel ir Lauryno Suodaičio namuose įvyko balandžio 4 d. apie 21 val. 49 min. Moteris informavo, jog vyras žodinio konflikto metu sudavė kelis smūgius į galvos sritį, trečiadienį pranešė Vilniaus policijos atstovas Tomas Bražėnas.

L.Suodaitis į Vilniaus policijos komisariato areštinę buvo uždarytas antradienį, kur trečiadienį buvo apklaustas ir tos pačios dienos popietę paleistas.

Vilniaus regiono apylinkės teismo Vilniaus rajono rūmai tenkino prokuroro prašymą ir įtariamajam skyrė kardomąją priemonę – įpareigojimą 2 mėnesius gyventi atskirai (skyriumi) nuo nukentėjusiosios, pranešė prokuratūra.

Šiuo metu atliekami būtini tyrimui veiksmai, renkami reikšmingi duomenys, siekiant išsiaiškinti įvykio aplinkybes.

Išėjęs iš areštinės, Laurynas Suodaitis davė komentarą žiniasklaidai, kuriame akcentavo, jog prieš savo žmoną Viktoriją nėra pakėlęs rankos. Daugiau skaitykite ČIA.

Trečiadienį pasklidus žiniai apie incidentą Suodaičių namuose, portalas Žmonės.lt bandė susisiekti su Viktorija Siegel, tačiau skambinant telefonu ji neatsiliepė.

Vis tik kiek vėliau apie konfliktą ji prabilo socialiniuose tinkluose.

„Esu sukrėsta, šoke, pažeminta. Daugiau negaliu nieko kol kas parašyti. Kiekvienas žodis dabar – neapsakomai sunkus. Atima visas jėgas. Tenoriu padėkoti medikams už pagalbą ir pareigūnams už greitį“, – rašė V.Siegel, pasidalindama juodu kvadratu.

Praėjus keletui dienų, šeštadienio vakarą, V.Siegel instagrame pasidalijo platesniu komentaru.

„Bandau susiimti. Stengiuosi kiek galiu, bet nepavyksta. Aš bijau. Bijau visko. Prabust, eit miegot, išeit į lauką. Tas antradienis – juodžiausia diena mano gyvenime.

Meilė virto skausmo upe, o aš supratau, kad buvau apgauta, nes tikėjau žmogum, kuris ne tik to nevertas, bet jam viskas buvo tik žaidimas. Kaip ir dabar, viešai prieš kameras, žiniasklaidą, visus. Lygiai toks, kokiame buvau įvelta ir aš tiek metų. Jei ne mano vaikai – to tikrai neatlaikyčiau ir jis tai žino, tuo naudojasi. Skausmas, kuris liko, man jau darosi nebepakeliamas, jo nelinkėčiau niekam. Tai labai baisu, bet pasirodo jam – tai džiaugsmą kelia.

Ne bet kam tai malonu, o būtent tam, kurį mylėjau visa savo širdimi. Ir tai dar ne dugnas. Paleistas iš policijos, jis ne tik atsiprašyti nepabandė ar vaiką aplankyti, kaip teigia, o per savo atstovus paprašė… mano dovanoto jam „Zegna“ kostiumo! „Zegna“ – pirmas ir svarbiausias daiktas, kurio jam reikėjo! Aš pati negalėjau tuo patikėti, mano teisininkai irgi. Parašėm raštą, ar tikrai to reikia? Bet spėkit ką gavome oficialiai – nebe kostiumas, o mažius, tapo jo tikslu“, – rašė ji.

Į tokį V.Siegel įrašą tą pačią dieną sureagavo ir L.Suodaitis. Jis instagrame nutarė plačiau pasidalinti savo įvykių versija.

„Kai galvojau, kad galėsiu ramiai su šeima praleisti Velykų išvakares, staiga telefonas kaisti pradėjo ir supratau, kad viešo skalbimo kampanija, apie kurią aš jau ir įtariau, prasidėjo. Tai nors čia teigiama, kad man čia labai džiaugsminga, tačiau po to, kur aš prabuvau praeitą savaitę ir ką pamačiau, tikrai priėmiau sprendimą, kad nebeleisiu daugiau taip meluoti ir manęs taip daugiau žeminti. Todėl padekonstruosiu trumpai šią melų dėžutę ir papasakosiu, kaip viskas buvo iš tikrųjų.

Tas antradienis juodžiausias buvo man, kadangi aš pakliuvau į areštinę. Tikrai tokios patirtys, kai tave ten išpurto kaip recidyvistą, nėra pačios maloniausios. Bet tai jau praeitis. Bet panašu, kad tas antradienis buvo tik maža visos dėlionės detalė ir labai ilgo plano dalis, apie kurį jūs, manau, tikrai sužinosite, kai bus galimybė.

O išėjus iš tos areštinės buvo jau įsigaliojusi kardomoji priemonė, kuri, kaip aš jau vakar sakiau, draudė man gyventi kartu su antra puse, su ja kažkaip susisiekti, tai ir vaiko aplankymas būtų kardomosios priemonės pažeidimas, kuris man užtrauktų dar vieną atsakomybę. Ir apie tai, aš manau, kita pusė puikiai žino, nes galimai pati prokurorės paprašė ją skirti.

Man išėjus iš areštinės, kadangi jau buvo įsigaliojus teismo kardomoji priemonė, tai, deja, gyventi ten, kur buvo mano namai, aš jau nebegalėjau, bet suteikė man galimybę kartu su dviem policijos pareigūnėm ir advokatu nuvykti pasiimti asmeninių daiktų, kadangi iš namų į ligoninę as išvažiavau tik su treninginėmis kelnėmis ir marškinėliais su mikimauzais. Nuvykęs ten aš jau radau savo rūbus sukrautus į lagaminus ir tašes – realiai per ne pilną parą. Tai dar kažkaip užsukau į kambarį, pasižiūrėjau spintas, jos irgi buvo tuščios, sugrįžęs namo žiūriu, kad nei vieno mano kostiumo nėra, tai advokatės ir užklausėm, kam čia jų reikėjo.

Susisiekus su ta pačia advokate jau kitą dieną ji man pasakė, kad ji nuo to proceso yra patraukta ir yra visiškai nauja advokatė, nors su ja mes jau ir buvom sutarę, kad kažkaip tokius klausimus mes žmogiškai spręsime, kurie su procesu nesusiję ir be reikalo instancijų nevelsime. Bet naujiems advokatams, panašu, atrodo kitaip. O gal kažkam kitam jau ruošiasi. Tai tuos klausimus mes, aišku, uždavėm raštu ir, be abejo, vienas iš tų klausimų buvo, kur yra tie kostiumai. Bet aš apsirengti ką turiu, jeigu tie kostiumai yra didžiulė tragedija, tai gal jie ten tegul ir lieka, gal kažkam perdovanoti reikės.

Dėl sūnaus – mes jau prie šio klausimo buvome priėję per teismo posėdį trečiadienį. Tas klausimas buvo mėtomas nuo vienų advokatų prie kitų, kol finale man pateikus raštu klausimus jau naujiems advokatams, parašė, kad patys kreipsis į vaikų teises dėl tvarkos nustatymo, tai, suprask, kad darbo savaitė baigėsi ir per šventes vaiko tu nepamatysi. O ar tikrai ten tikslas buvo tvarką nustatyti... Aš ten tame rašte tiek vėl apie save prisiskaičiau tokių nesąmonių, apie kurias gal irgi vėliau papasakosiu, bet, panašu, šita kortele, kaip ir vakar aš įtariau, bus žaidžiama labai labai ilgai.

Tai tiek šiam vakarui. Jūs patys žinote, kad per visą tą laiką aš buvau retas instagramo dalyvis, bet kadangi jau panašu, kad čia ta platforma taps tinkama pilstymui ant manęs, tai aš to neleisiu, nors ne tik šią savaitę bet ir per ilgą laikotarpį leidau tai daryti. Manau, kad čia ne man vienam ta komunikacija keistai atrodo ir žmonės sugebės pasidaryti savo išvadas. O aš kažkaip mažiaus labai pasiilgau, šiandien kaip tik pas tėtį į sodybą važiavau, tai turėjau porą valandų į prisiminimus nusikelti. Tikiuosi, kitą savaitę galėsiu pasimatyti“, – instagrame pasakojo L.Suodaitis.

Kur pranešti ir ieškoti pagalbos
Jei reikia skubios pagalbos
Skambinkite pagalbos telefonu 112
Jei esate savižudybės krizėje, arba ieškote pagalbos kitam
Jei patyrėte smurtą
Jei reikalinga emocinė (psichologinė) pagalba telefonu, arba internetu
Jei esi vaikas ir tau reikalinga pagalba