Viktorija Siegel švenčia 29-ąjį gimtadienį: „Pasidariau sau mini dovanėlę“

Viktorija Siegel / Asmeninio archyvo nuotr.
Viktorija Siegel / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-11-17 11:35
AA

Lapkričio 17-oji verslinininkei, nuomonės formuotojai Viktorijai Siegel ypatinga diena. Žinoma moteris švenčia 29-ąjį gimtadienį. Jau nuo pat vidurnakčio verslininkė mėgaujasi užplūdusiais draugų sveikinimais ir gėlių puokštėmis.

Socialiniame tinkle „Instagram“ elektroninės parduotuvės įkūrėja pasidalijo nuotrauka su didžiule baltų rožių puokšte. Šia nuotrauka V.Siegel sutiko pasidalinti ir su portalo Žmonės.lt skaitytojais.

„29!! Su gimtadieniu mane!!“, – prie fotografijos rašė viena garsiausių nuomonės formuotojų.

Žinoma verslininkė socialiniame tinkle taip pat pasidalijo ir keliais trumpais vaizdo įrašais.

„Labas rytas visiems, kadangi šiandien mano diena, mano gimtadienis, tai leidau sau visų pirma per savo gimtadienį išsimiegoti. Išjungti buvo visi žadintuvai, buvo maksimaliai gerai išsimiegota šiandien ryte. Tai tokia mini dovanėle pati sau padariau. Na ir ką, žengiam į 29-ąjį gimtadienį. Paskutinis gimtadienis, kuris prasideda nuo dviejų. Viskas. Kitais metai bus trisdešimt“, – smagiai nusiteikusi kalbėjo V.Siegel.

Viktorijos Siegel gimtadienis / Stop kadras

Vėliau ji pasidalijo ir dar dvejomis nuotraukomis iš fotosesijos su dukrele Nicole ir sūneliu Laurynu.

„Didžiausias gyvenimo dovanas aš jau turiu!“, – rašė V.Siegel.

Žmonės.lt primena, kad pernai 28-ąjį gimtadienį V.Siegel atšventė surengusi vakarėlį su draugais ir artimaisiais. Šventei ji pasirinko disko stilių. Jo akcentai buvo naudojami visur - nuo šventės vietos, įvaizdžio iki žaidimų ir muzikos, o tai, anot Viktorijos, užtikringo ypatingą vakarėlio atmosferą.