Viktorijos Jakučinskaitės vyras atskleidė, ko nemato jos sekėjai: „Šeimoje žvaigždė turi būti viena“

Viktorija Jakučinskaitė su vyru Vitalijumi / LNK nuotr.
Viktorija Jakučinskaitė su vyru Vitalijumi / LNK nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-10-30 14:03
AA

„Šeimoje žvaigždė turi būti viena, nes jeigu du žmonės bus žvaigždėmis, iš karto prasideda konfliktas, o kam tas konfliktas reikalingas...“, – teigė dizainerės Viktorijos Jakučinskaitės vyras Vitalijus Jančenkovas.

Savo socialiniuose tinkluose Viktorija dažnai dalinasi įspūdingais kadrais, kuriuose vilki akį traukiančias pačios kurtas sukneles. Nedaugelis žino, tačiau kone kiekvienas jos viešinamas filmuotas vaizdas ar nuotraukos yra būtent jos vyro, 49-erių verslininko Vitalijaus Jančenkovo darbas.

Viktorija Jakučinskaitė su vyru Vitalijumi / LNK nuotr.

„Man patinka fotografuoti, filmuoti, režisuoti, o ji labai graži moteris, moka pozuoti, tad darau tai su malonumu“, – pasakojo Vitalijus. Tobula santuoka – taip ko gero pasakytų daugelis matydami Viktoriją ir Vitalijų. Tačiau vyras tikina, kad taip toli gražu nėra. Per daugiau nei 20-imt metų drauge pasak Vitalijaus buvo ne viena akimirka, kai norėjosi trenkti durimis ir pasakyti viso gero, tačiau pora išliko kartu, ir, kaip tame posakyje – tvirta kaip uola.

Kodėl dainininkės Liepos Mondeikaitės vyras Evaldas Norkevičius nenorėtų žmonos namų šeimininkės? Ir kodėl nuomonės formuotojos Indrės Burlinskaitės vyras Liudas Vaisieta neleido sau verkti prie žmonos tuomet, kai ji kovojo su vėžiu?

Viktorijos Jakučinskaitės vyras Vitalijumus / LNK nuotr.

Gyvenimo būdo laida „Nuo... Iki...“ – pirmadieniais, 20 val., tik per LNK.