Viktorijos Siegel ir Lauryno Suodaičio sūnui suėjo 6 mėnesiai: šventėje – įspūdingos puošmenos

Viktorijos Siegel-Suodaitės ir Lauryno Suodaičio sūnaus gimtadienis / Asmeninio albumo nuotr.
Viktorijos Siegel-Suodaitės ir Lauryno Suodaičio sūnaus gimtadienis / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-03-27 13:16
AA

Prieš pusmetį nuomonės formuotojos, verslininkės Viktorijos Siegel-Suodaitės ir verslininko Lauryno Suodaičio šeimą papildė naujas narys – sūnelis Laurynas. Norėdama pažymėti pirmuosius mažylio gyvenimo mėnesius, jie surengė mažą, tačiau jaukią ir šiltą šventę.

Viktorijos Siegel-Suodaitės ir Lauryno Suodaičio sūneliui Laurynui suėjo 6 mėnesiai. Pusės metų sukakties progos Suodaičiai nepraleido – mažyliui buvo surengta šventė jūros motyvų dekoracijomis išpuoštoje erdvėje.

Savo įspūdžiais Viktorija pasidžiaugė socialiniuose tinkluose, o jais ir jaukiomis šeimos nuotraukomis nuomonės formuotoja sutiko pasidalinti ir su portalo Žmonės.lt skaitytojais.

„Net nesitiki. Atrodo, visai neseniai buvau nėščia, laukiausi Tavęs, sūnau.. O šiandien Tau jau 6 mėnesiai. Kaip greitai bėga laikas ir koks Tu tapai jau didelis! O gimei visai mažas, vos 3 kilogramus sveriantis pupulis“, – rašė V.Siegel-Suodaitė.

Neseniai 5-ąjį gimtadienį šventė ir Viktorijos Siegel-Suodaitės dukra Nicole. Mergaitei surengtas vakarėlis praėjo su trenksmu – jame netrūko smagių akimirkų ir geros nuotaikos. Įrašu apie Nicole šventę moteris leido pasidalinti ir su portalu Žmonės.lt.

„Buvo be galo smagu ne tik vaikučiams, bet ir tėveliams! Tiek pramogų, žaidimų, džiaugsmo, juoko ir šypsenų!

Į šventę pakvietėme Frozen Elzą ir Aną bei šuniukus patrulius, kurie taip nuostabiai linksmino mūsų vaikučius. Šokiai, žaidimai, veido piešiniai bei muilo burbulai – viskas apgalvota iki smulkmenų, kad vaikučiai būtų užimti visą laiką“, – toliau rašė V.Siegel-Suodaitė.

Tiesa, Nicole gimtadienis buvo paminėtas ir vasario 12-ąją, Balio saloje, kur šeimyna atostogavo. Ten Viktorija ir Laurynas jai buvo paruošę staigmeną viloje, apie kurią mergaitė nė nenutuokė ir buvo beprotiškai smagiai nustebinta.

Vėliau jie valgė pietus, kaip teigė V.Siegel, vienoje gražiausių pasaulyje vietų. Be to, pasveikinti Nicole tądien atvažiavo geri šeimos draugai – Balyje gyvenanti Rasa Stonienė su savo vaikais Matu ir Felicija.