Viktorijos Siegel-Suodaitės namuose – Kalėdų pasaka: ją kūrė Mantas Petruškevičius

Viktorija Siegel-Suodaitė su vyru Laurynu ir dukra Nicole / Akvilės Razauskienės nuotr.
Viktorija Siegel-Suodaitė su vyru Laurynu ir dukra Nicole / Akvilės Razauskienės nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-12-03 13:13
AA

Viktorijos Siegel-Suodaitės ir Lauryno Suodaičio namuose jau tvyro kalėdinė nuotaika. Šventinės dekoracijos ir skarota eglė atrodo tarsi iš holivudinio Kalėdų filmo. Vis tik jokie filmai nepralenkia jaunos šeimos realybės – čia klesti džiaugsmas, jaukumas ir jaudulio kupinas švenčių laukimas.

Viktorija savo išpuoštų namų nuotrauka pasidalijo su portalu Žmonės.lt.

Suodaičių šeima gražiausioms metų šventėms pasiruošė itin atsakingai ir namų puošybai negailėjo investicijų. Savo idėjas Viktorija ir Laurynas patikėjo garsiausiam Lietuvos floristui – gėlių ir dekoracijų virtuozui Mantui Petruškevičiui. 

„Man šiemet mūsų namai – kaip iš kalėdinės pasakos atrodo!“ – pasidžiaugė Viktorija.

Eglišakiais, kankorėžiais, kaspinais, girliandomis ir kitomis dekoracijomis išpuoštas židinys bei didžiulė skarota eglė, gausiai dekoruota šventiniais papuošimais, leidžia pasijusti tarsi tikroje Kalėdinėje pasakoje.

Viktorija Siegel-Suodaitė su dukra Nicole / Akvilės Razauskienės nuotr.

Šventinę nuotaiką sustiprina atitinkamas puošybos elementų koloritas: ant eglės ir židinio dominuoja populiariausių kalėdinių spalvų – raudonos ir auksinės – dekoracijos.

Įspūdinga Viktorijos ir Lauryno namų puošyba – ne atsitiktinė.

Tai – pirmosios šventės naujuose Viktorijos ir Lauryno namuose. Į juos pora persikėlė pirmoje šių metų pusėje. „Apie tokius namus svajojau labai seniai“, – anksčiau prisipažino Viktorija.

Be to, šias žiemos šventes šeima pirmą kartą ketina praleisti ne svečiuose. Į Kalėdų rojumi tapusius namus Viktorija žada sukviesti artimuosius.

Viktorija Siegel-Suodaitė su vyru Laurynu ir dukra Nicole / Akvilės Razauskienės nuotr.

Mantas Petruškevičius dekoravo ne tik Viktorijos namus, bet ir jos parduotuvę, kurioje išdygo didžiulė ištaiginga eglė. Tai – pirmosios Kalėdos fizinėje „Shop by Viktorija Siegel“ parduotuvėje.

Viktorija Siegel ir Laurynas Suodaitis naujuose savo namuose (7 nuotr.)
+1