Vilijos Pilibaitytės-Mios naująjį BMW X6 nuniokojo vagys: išpjovė žibintus

Vilijos Pilibaitytės-Mios BMW X6 suniokojo vagys / Žmonės.lt ir asmeninio albumo nuotr.
Vilijos Pilibaitytės-Mios BMW X6 suniokojo vagys / Žmonės.lt ir asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-09-19 09:36
AA

Nauju BMW X6 automobiliu dainininkė Vilija Pilibaitytė-Mia pasidžiaugė vos savaitę: praėjusį penktadienį pasigyrusi, kad naujutėlaitį BMW gavo dovanų, šį penktadienio rytą Mia pakraupo pamačiusi, kad automobilį apiplėšė ir suniokojo vagys.

Naujutėlaitį BMW penktadienio rytą Mia rado išpjautais priekiniais žibintais. Suniokotą automobilį ji pastebėjo pro namų langą. „Išpjauti tie žibintai – gražiai vagys pasidarbavo. Pradžioje pamačiusi net nesupratau, kas čia padaryta“, – Žmonės.lt sakė Mia, laukdama iškviestų policijos pareigūnų. 

Automobilį vagišiai išniekino naktį. „Miegojau, taigi nieko nei mačiau, nei girdėjau“, – sakė Vilija Pilibaitytė.

Nuniokotas Vilijos Pilibaitytės-Mios BMW / Asmeninio albumo nuotr.

Dainininkė jau kreipėsi į draudimą, kuris išlaidas kompensuos. „Automobilis draustas kasko. Suprantu, kad automobilis – tik daiktas, metalo krūva, tačiau labai nesmagu. Tiesiog rytas prasidėjo labai nemaloniai. Papildomi rūpesčiai“, – apgailestavo dainininkė. 

Tai – ne pirmas kartas, kai Mios automobilis nukenčia nuo ilgapirščių. „Prieš tai turėjau automobilį, kuriam nuolat veidrodėlius išlupdavo...“, – sakė dainininkė. 

Nuniokojo ir Editos Daniūtės BMW X6

Pavasarį vagys apšvarino šokėjos E.Daniūtės BMW X6 automobilį – norėdami išplėšti automobilio lempas, jie suniokojo transporto priemonės kėbulą.

„Išvada tokia – Lietuvoje siaučia vagys ir kol egzistuoja turgeliai, kuriuose galima nusipirkti įvairiausių vogtų detalių, tol tai nesiliaus. Nusipirkau automobilį vasaros pabaigoje, tai nuo to laiko veidrodėliai, rodos, tris kartus buvo išlupti. Kaune  vagys juos „gražiai“ išėmė, o Vilniuje nuplėšė su visom „ausytėm“. Šiuo atveju akivaizdu, kad lempų net nemokėjo išimti, todėl visą automobilį sugadino“, – portalui tada Žmonės.lt sakė apmaudo negalėjusi nuslėpti E.Daniūtė.

Moteris teigė, kad nors ir gaila sugadinto brangaus automobilio, labiausiai ją liūdino psichologinė būsena – nusivylimas ir pasibaisėjimas nesutramdomu vandalizmu.

Nuniokotas Vilijos Pilibaitytės-Mios BMW / Asmeninio albumo nuotr.