Vilmanto Dilio įžeista Natalija Bunkė: „Tai krepšininkas, kuriam sezonas, o jis geria ir geria“

Natalija Bunkė ir Vilmantas Dilys / Asmeninio albumo ir Žmonės.lt nuotr.
Natalija Bunkė ir Vilmantas Dilys / Asmeninio albumo ir Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-10-13 10:42
AA

Krepšininkas Vilmantas Dilys ketvirtadienio paryčiais socialiniame tinke pasidalijo įrašu, kuriuo akivaizdžiai siekė „įkąsti“ savo buvusiai širdies draugei Natalijai Bunkei. „Pop Ladies“ lyderė Žmonės.lt sakė linkinti V.Diliui pirmiausia išbristi iš alkoholizmo liūno.

„Palinkėsiu mažiau „joti“ per Lietuvą, gal šeima turėsi! Next step? Come on, lady with the spikes?? Bunkus ant peiliuku nepervedė?“, – tokį įrašą ketvirtadienio paryčiais feisbuke paviešino V.Dilys.

Vyras taip sureagavo į internete pasirodžiusį jam skirtą Natalijos Bunkės palinkėjimą „mažiau švęsti, tuomet dažniau į aikštelę išleis“.

Be to, V.Diliui pro akis neprasprūdo ir naujoji Natalijos tatuiruotė „Lady with the spikes“.

TAIP PAT SKAITYKITE: Po Natalijos Bunkės krūtine – nauja tatuiruotė „Mergina su spygliais“: „Šįkart labai skaudėjo“

Natalija Bunkė / T.Biliūno ir asmeninio albumo nuotr.

Žmonės.lt susisiekė su N.Bunke. Ji sakė pati nemačiusi V.Dilio pasisakymo, nes feisbuke yra jį užblokavusi. Tačiau neslėpė nusivylimo.

„Kada atsirado tas įrašas? 6 valandą ryto. Pasakykit man, ką krepšininkas, kuriam dabar sezonas, tokiu metu turėtų daryt? O ką jis daro? Geria. Aš palinkėčiau jam išbristi iš alkoholizmo liūno. Aš jį pažinau ne tokį. Labai labai jį mylėjau, bet pažinau ne tokį. Žmogus yra didelėse problemose, jam reikia iš jų išbristi. Tai yra krepšininkas, kuriam sezonas, o jis geria ir geria. Man labai gaila, kai tokie talentai šitaip žudomi“, – Žmonės.lt nusivylusi kalbėjo Natalija Bunkė.

Vėliau Natalija viešu įrašu kreipėsi į V.Dilį feisbuke: „Mielas Vilmantai Dilį, daug laiko praleidome kartu... nė apie vieną savo vyrą nekalbėjau šlykščių dalykų... visus juos gerbiu. Nustok gerti... per alkoholį praradai santykius... prarasi viską! Linkiu tau stotis ant kojų! Tu tikrai gali... sėkmės tau didžiausios, esi tikrai talentingas žmogus... stenkis dėl komandos, kuri tavimi patikėjo!“

V.Dilys šį sezoną atstovauja Pasvalio krepšinio klubui „Pieno žvaigždės“, tačiau šios komandos sirgaliai išties retai tegali išvysti krepšininką aikštelėje.

TAIP PAT SKAITYKITE: Prokuratūra nutraukė ikiteisminį tyrimą dėl Vilmanto Dilio chuliganizmo Natalijos Bunkės namuose

Natalija Bunkė / T.Biliūno ir asmeninio albumo nuotr.