Vilnietis reperis Lucid Kidd pristato albumą: dirbo su Rihannos prodiuseriais iš Niujorko

Lucid Kidd ir Orpheta / Adomo Mačiulio nuotr.
Lucid Kidd ir Orpheta / Adomo Mačiulio nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-01-03 17:34
AA

Vos 13-os metų muziką pradėjęs kurti iš Vilniaus kilęs reperis Lucid Kidd gerai pažįstamas Jungtinių Amerikos Valstijų klausytojams. Ką tik 18-ąjį gimtadienį atšventęs atlikėjas pristato savo debiutinį albumą „Falling To Grace“.

Albumą prodiusavo Niujorke įsikūrusi kompanija, taip pat dirbusi su pasauline muzikos žvaigžde Rihanna.

Jau sausio 28 dieną Lietuvos repo talentas naujausią albumą pristatys ir Vilniuje, klube „Red Cat“. Koncerte, pavadintame „Captive“ (liet. Kalinys), klausytojų laukia išskirtinė Lucid Kidd melodic-rap ir urban stilių muzika ir naujausios albumo „Falling To Grace“ dainos, o renginyje kartu su Lucid Kidd ant scenos lips bei kartu pasirodys ir kylantis reperis Orpheta.

„Mes visi esame įkalinti visuomenės ir žmonių normų, kurios mums trukdo išsireikšti kaip individams“, – sako Lucid Kidd. „Visi esam kaliniai, tačiau ne visada tai suvokiam. Koncertas su mažai kam girdėta unikalia muzika gal padės mums iš to išsilaisvinti“.

Anot reperio Lucid Kidd, koncerte klube „Red Cat“ galima tikėtis visko nuo ramaus klausymo iki begalinio šokinėjimo. Pasirodyme skambės ne tik dainos iš naujo albumo „Falling To Grace“, bet ir kiti Lucid Kidd kūriniai – nuo senesnių hitų iki dar negirdėtų dainų.

Sausio 28 dieną vyksiančiame koncerte taip pat galima bus išgirsti ir reperį Orpheta, kuris atliks ne tik duetus su Lucid Kidd, neseniai išleistą bendrą singlą „Thrills“, bet ir savo solo kūrinius, tarp jų ir naują singlą „Come and Go“. Orpheta – kylantis repo atlikėjas, muziką pradėjęs kurti 15 metų ir šiandien išsiskiriantis savo nauju garsu.

Lucid Kidd muziką įkvepia laisvės kultūra, urban garsai ir Amerikos repo ikonų – XXXTentacion, Juice Wrld kūryba. Lucid Kidd savo kūrybą sėkmingai pristato ir JAV klausytojams. Albumą „Falling To Grace“ prodiusavo Niujorke įsikūrusi kompanija ir prodiuseris Corey’is Chorusas, taip pat kūręs dainas tokioms žvaigždėms kaip Rihanna, Keke Palmer ir Estelle.

Naujo Lucid Kidd albumo singlai pateko į populiarių dainų grojaraščius platformose „Spotify“ ir „Tidal“. Singlas „Today and Tomorrow“ atsidūrė trečioje „Spotify“ grojaraščio „Tear Drop Playlist“ vietoje, o singlas „Nothing Back“ pasiekė pirmąją „Billboard“ topo „Top Thriller Global“ vietą.