Vilniuje I.Stonkuvienė surengė trankų vakarėlį moterims: po 7 metų grįžo į reikšmingą vietą

Indrė Stonkuvienė surengė trankų vakarėlį moterims / Katažynos Polubinskos nuotr.
Indrė Stonkuvienė surengė trankų vakarėlį moterims / Katažynos Polubinskos nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-12-02 09:50
AA

Ketvirtadienio vakarą sostinėje televizijos laidų vedėja, reklamos agentūros „IS agency“ įkūrėja bei iniciatyvos „Mamų pasaulyje“ pradininkė Indrė Stonkuvienė sukvietė būrį moterų. Tik joms skirto vakaro metu netrūko netikėtų staigmenų. Ant scenos lipo puikiai žinomų atlikėjų.

Vakaro pradžioje vos į sceną žengiant I.Stonkuvienei susirinkusias dalyves nustebino netikėtai pasirodžiusi dainininkė Monika Linkytė. Kartu moterys atliko savo kultinę dainą „Aš myliu save“. „Monika yra tas žmogus, kuris mano norą suburti moteris palaikė nuo pat pirmų dienų. Už tai jai esu labai dėkinga“, – renginio metu kalbėjo Indrė.

Staigmenos čia nesibaigė – savo pasirodymu auditoriją pradžiugino ir atlikėja Gabija Lokytė. Jos kartu su Indre paruošė legendinių nostalgiškų dainų popuri.

Indrė Stonkuvienė surengė trankų vakarėlį moterims / Katažynos Polubinskos nuotr.
Indrė Stonkuvienė surengė trankų vakarėlį moterims / Katažynos Polubinskos nuotr.

Anot I.Stonkuvienės, šis vakaras jai labai simboliškas. „Nuoširdžiai negaliu patikėti, kad pirmasis mano organizuotas vakaras, skirtas tik moterims, vyko šioje vietoje, Vilniuje prieš daugiau nei 7 metus. Tuo metu tiesiog norėjau susitikti su moterimis ir pasakyti joms ačiū. Ši veikla natūraliai peraugo pati save bei daugeliui moterų tapo laukiamiausiu renginiu“, – mintimis dalijosi ji.

Grįžusi su renginių ciklu bei nauja programa „Šokiai kam per trisdešimt (širdyje)“, Indrė įsitikinusi, kad kiekvienas renginys turi vis stipresnę prasmę. „Šiandien čia renginyje dalyvauja ir mano didžiausios palaikytos, moterys įkvėpėjos, mano geriausios draugės. Tai mano mamytė, sesė, teta ir pusseserės. Tik dėl stipraus artimiausių žmonių palaikymo čia ant scenos jaučiuosi kaip niekad drąsiai“.

Pasak renginio sumanytojos, labai svarbu mokėti pasijuokti iš savų bėdų ir suprasti, kad tokius pačius jausmus išgyvena daugelis moterų: „Ne veltui visuomet sakau, kad vakaras yra mums ir apie mus. Kartais tam tikrus dalykus suprantam tik mes moterys. Bendrumo jausmas kiekviena kartą yra be galo stiprus ir tuo nuoširdžiai didžiuojuosi ir džiaugiuosi“.

Fotogalerija:

Indrė Stonkuvienė surengė trankų vakarėlį moterims (28 nuotr.)
+22