I.Stonkuvienė tautietes Britanijoje pakvietė į pašėlusius vakarėlius: pasidalijo ateities planais

Indrė Stonkuvienė Didžiojoje Britanijoje / Asmeninio albumo nuotr.
Indrė Stonkuvienė Didžiojoje Britanijoje / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-11-28 11:24
AA

Savaitgalį iniciatyvos „Mamų pasaulyje“ pradininkė bei „IS agency“ įkūrėja Indrė Stonkuvienė subūrė šimtus moterų. Šį kartą TV laidų vedėja dalinosi neeilinėmis emocijomis su Didžiojoje Britanijoje gyvenančiomis lietuvėmis. Vakaro metu netrūko netikėtumų bei nesuvaidintų jausmų, negana to, Indrė atskleidė ir savo ateities planų.

Anot I.Stonkuvienės, aplankyti tautiečius yra tiesiog būtina. „Čia grįžti man visuomet gera, labai smagu, kad žmonės net ir negyvenantys mūsų šalyje jos taip pasiilgsta, nori palaikyti pulsą bei domėtis tuo, kas aktualu ir Lietuvoje. Išvykti į mini turą jau kelis metus iš eilės man iš tiesų labai patinka. Pažadu, kad su šia programa „Šokiai kam per trisdešimt (širdyje)“ pasistengsiu aplankyti ne tik daugiau Lietuvos miestų, bet ir užsienį. Tai vienas iš mano ateities planų“, – kalbėjo ji.

Pasak renginio ciklo sumanytojos, toks renginys reikalingas visoms moterims ir visai nesvarbu, kur jos gyvena. „Mes kalbam apie tai, ką suprantam ir išgyvenam tik mes, moterys. Tai geros energijos mainai, po kurių namo grįžtam pasikrovusios puikios nuotaikos. Dažnai gaunu žinučių su klausimais, ką mes vakaro metu darom ir kur ta magiška paslaptis. Galiu pasakyti tik tiek, kad tai yra žodžiais nepaaiškinama, reikia ateiti ir pajausti pačioms“.

Indrė Stonkuvienė Didžiojoje Britanijoje / Asmeninio albumo nuotr.
Indrė Stonkuvienė Didžiojoje Britanijoje / Asmeninio albumo nuotr.

„Kiekvienas vakaras yra vis kitoks, bet svarbiausia tai, kad mes susirenkam viena kitą palaikyti. Ne kartą į mano renginį yra atėjusių moterų ir po vieną. Pradžioje jos nuogąstauja, kad jausis nejaukiai, bet vakaro metu tiesiog susiranda naujų draugių, nes tvyranti atmosfera yra labai draugiška, o juk gera nuotaika yra užkrečianti“, – mintimis dalijosi Indrė.

Gabija Lokytė / Asmeninio archyvo nuotr.
Indrė Stonkuvienė Didžiojoje Britanijoje / Asmeninio archyvo nuotr.

Kartu su atlikėja Gabija Lokyte Indrė Stonkuvienė moterims paruošė ir legendinių lietuviškų dainų popuri. Anot abiejų moterų, tai nepelnytai kiek užmiršti šlageriai, kuriuos žino ir mintinai moka kiekvienas: „Tai tarsi šioks toks grįžimas į paauglystę, tą gyvenimą be pareigų. Ne veltui yra sakoma, kad senos dainos yra geros dainos“. Renginio metu Londone bei Piterbore netrūko nuoširdžių pasidalijimų apie išgyvenimus, juoko ir šokių.

Fotogalerija:

Indrė Stonkuvienė aplankė tautietes Didžiojoje Britanijoje (45 nuotr.)
+39