Vilniuje – pikantiška premjera: garsūs kviestiniai svečiai sėmėsi žinių apie seksą

Spektaklio „Sex guru“ svečiai / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.
Spektaklio „Sex guru“ svečiai / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-09-23 19:56
AA

Žiūrovams Vilniuje pristatyta karšta premjera – interaktyvi komedija „Sex guru“. Pirmieji ją išvydo kviestiniai svečiai, tarp kurių netrūko ir žinomų žmonių.

Penktadienio vakarą „Domino“ teatre Vilniuje šurmuliavo kviestinė publika – aktoriai Andrius Žiurauskas, Julius Žalakevičius, Dovydas Stončius, Renata Kutinaitė, Karina Stungytė, Vaida Lisikaitė, Sandra Daukšaitė-Petrulienė, influenceris, fotografas ir šokėjas Naglis Bierancas, televizijos laidų vedėjas Mindaugas Rainys su širdies drauge Milana Jašinskyte, žurnalistė Jolanta Svirnelytė, atlikėja Milisandra Radzevičienė.

Spektaklio „Sex guru“ svečiai / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.
Spektaklio „Sex guru“ svečiai / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Premjeroje apsilankė ir manekenė Simona Starkutė, tituluota gražuolė Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė, pirmagimio besilaukiantis modelis Solveiga Mykolaitytė, stilistai Viktorija Šaulytė-Mockė ir Joringis Šatas, vyrų stiliaus žinovas Paulius Stumbra su žmona aktorė Austėja Lukaite, teniso treneris Simas Kučas, kikboksininkas Sergejus Maslobojevas, Donato Montvydo vadybininkė ir žmona Veronika Montvydienė. Publikai buvo pristatyta interaktyvi komedija „Sex guru“.

Su didžiausiu nekantrumu premjeros laukė komedijos režisierius Šarūnas Banevičius. Jis žadėjo, kad interaktyvus šou bus spalvotas, ryškus, įdomus, šiek tiek provokuojantis, labai juokingas ir protingas.

„Manau, kad žemėje nėra nė vieno, kuris tobulai išmanytų sekso sritį. Jei mes viską žinotume apie seksą, Dieve, kaip būtų neįdomu... Apie seksą viena kryptimi kalbėti negalima. Toks jau jis yra – labai spalvotas, todėl apie jį kalbėsime ir juokingai, ir rimtai. Ir labai intelektualiai, tarp kitko!“ – šypsosi komedijos režisierius.

Spektaklio „Sex guru“ svečiai / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Jeigu šią interaktyvią komediją „Domino“ teatras būtų sugalvojęs statyti prieš 20 metų, vargu, svarsto Š.Banevičius, ar ji būtų tokia, kokią ją kuria šiandien.

„Nes visi piktintųsi: oi, koks skandalingas spektaklis! Tais laikais apie seksą kalbėdavome labai tyliai, kukliai, uždarame rate, viešų diskusijų nevykdavo, o ir santykių specialistų būdavo kur kas mažiau. Šiais laikais net ir savo seksualines problemas spręsti su specialisto pagalba tapo norma. Į Lietuvą atkeliavo amerikietiška mada: apie viską reikia drąsiai kalbėtis. Tai mes ir kalbėsimės! Jei žiūrovas bus nusiteikęs, mes jį kalbinsime, tačiau jei jis ateis tiesiog tyliai paklausyti, niekas jo į sceną netemps ir nebandys prakalbinti. Šiuolaikiniai žmonės yra drąsūs, žingeidūs, todėl mūsų kuriamas šou turėtų suspindėti naujomis, ryškiomis spalvomis“, – ambicijų neslepia režisierius.

Spektaklio „Sex guru“ svečiai / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.
Spektaklio „Sex guru“ svečiai / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Pasak Šarūno, šio interaktyvaus šou esmė – tikrai ne apie seksą, o apie susikalbėjimą tarp vyrų ir moterų.

„O taip pat ir apie meilę, – šypsosi kūrėjas. – Kaip žinia, seksas yra tik priemonė meilei puoselėti. Aš asmeniškai norėčiau, kad spektaklio metu įvyktų orgija. Tik supraskite mane teisingai – ne kūnų orgija, o jausmų ir proto. Viliuosi, kad po mūsų spektaklio žmonės išeis skaniai pavakarieniauti ir turės labai puikią naktį“.

Pirmieji – Druskininkuose, Utenoje ir Vilniuje – vykę pasirodymai patvirtino: žiūrovai yra drąsūs, nebijantys diskutuoti pikantiška tema ir linkę ne tik skaniai pasijuokti, bet ir pasisemti naujų žinių.

Fotogalerija:

„Domino“ teatre spektaklio „Sex guru“ premjera (42 nuotr.)
+36