Vilnius vienam vakarui tapo Rytų kultūros židiniu: „Marakešo nakties“ nepraleido ir įžymybės

„Marrakech Night“ vakarėlio svečiai / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.
„Marrakech Night“ vakarėlio svečiai / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-09-02 22:22
AA

Prasidedant rudens sezonui, pirmą šio rugsėjo penktadienį, į rytietiška dvasia alsuojantį ir jau tradicija spėjusį tapti vakarėlį „Marrakech party“ rinkosi vilniečiai ir miesto svečiai. Tarp egzotiškoje šventėje apsilankiusių svečių buvo galima pamatyti ir išties nemažai žinomų veidų.

Penktadienio vakarą gastrobare „Valdovų sodas“ rinkosi tartum sultonai atrodantys vyrai ir paslaptingumu dvelkiančios moterys, pasklido Rytų aromatai ir ryškiaspalviai apdarai, o renginio atmosferą kaitino DJ Baldien iš Italijos.

Pasak gastrobaro šeimininkų, savo erdvėje rengdami spalvingą „Marrakesh Night“ vakarėlį, jie nori parodyti vilniečiams ir miesto svečiams, kaip puikiai istorinės vietos prestižas bei solidumas gali derėti su modernumu, šurmuliu, linksmybėmis, bendrystės ir džiugesio dvasia.

„Palydėkime vasarą ir pasitikime rudenį kartu! Dovanokite šventę sau ir savo svečiams Valdovų rūmuose!“, – kvietė šeimininkai.

Vakarėlio programoje: egzotiškais muzikos garsais džiuginantis DJ Baldien iš Italijos, įstabaus talento akrobatas Marius Praniauskas, tarptautinė pilvo šokių meistrė Dovilė Karpušenko.

Įspūdingais apdarais pasipuošę vakarėlio svečiai – nuotraukų galerijoje:

„Marrakech Night“ vakarėlis gastrobaro „Valdovų Sodas“ kiemelyje (62 nuotr.)
+56