Vimbldono turnyras pritraukė garsenybių: T.Cruise'as stebėjo ne tik kovas, bet ir K.Middleton

Garsenybės Vimbldono turnyte / Scanpix, Vida Press nuotr.
Šaltinis: 15min
AA

Vimbldone vykstantis „Didžiojo kirčio“ turnyras kiekvieną kartą sudomina daugybę sporto aistruolių. Šie metai – ne išimtis. Teniso kovas stebėjo ir garsenybės, tarp kurių – pramogų pasaulio žvaigždės ir britų karališkosios šeimos atstovai.

Ypač daug reakcijų sulaukė žiūrovų tribūnos šeštadienį vykusiame Vimbldono teniso turnyro finale – fotografai užfiksavo akimirką, kai aktorius Tomas Cruise'as susidomėjęs žvelgė į Kembridžo hercogienę Kate Middleton, rašo mirror.co.uk.

„Aso Maveriko“ žvaigždė sėdėjo šalia aktorių Jodie Comer ir Rebel Wilson, o karališkosios šeimos atstovė buvo įsitaisiusi dviem eilėmis priešais jį.

Tomas Cruise'as, Kate Middleton / AFP/„Scanpix“ nuotr.

K.Middleton Vimbldono finalui pasirinko pagal užsakymą pasiūtą ryškią geltonos spalvos „Roksanda“ suknelę.

Kate Middleton / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Ar būtent įvaizdis ir privertė T.Cruise'ą taip spoksoti į hercogienę? Kad ir kaip bebūtų, šis momentas neliko nepastebėtas socialiniuose tinkluose.

„Oho! Jis taip žiūri į Catherine! Ji turbūt tikrai padarė jam įspūdį per „Aso Maveriko“ premjerą! Jis atrodo pakerėtas!", – komentavo tviterio vartotojas.

Kitas pridūrė: „Jis negalėjo atsispirti. Ji aukšta ir liekna kaip Nicole Kidman ir Katie Holmes. Mes tave matome, Tomai...“

„Tomas ir vėl varviną seilę dėl Kembridžo hercogienės, bet rimtai, kas gali jį kaltinti“, – komentavo trečias.

Vimbldono teniso kovos pritraukė ir daugiau garsenybių – stebintys jas buvo užfiksuoti princesė Beatrice, K.Middleton brolis Jamesas Middletonas su žmona Alizee Thevenet, futbolininkas Davidas Beckhamas, aktorių pora Lucy Boynton ir Rami Malekas, Holivudo žvaigždė Hugh Grantas, aktorė Rebel Wilson su mylimąja mados dizainere Ramona Agruma, dizainerė Vera Wang.

Fotogalerija:

Garsenybės Vimbldono turnyre 2022 m. (16 nuotr.)
+10

Primename, kad K.Middleton su vyru princu Williamu gegužę dalyvavo T.Cruise'o filmo „Asas Maverikas“ premjeroje. Tuomet aktorius buvo užfiksuotas paimantis hercogienę už rankos, kad padėtų jai užlipti laiptais.

Kate Middleton ir princas Williamas, Tomas Cruise'as / Vida Press nuotr.
Skaitykite daugiau