Violeta ir Vilius Tarasovai sukūrė vasara alsuojantį klipą: „Kokie esame, taip ir nusifilmavome“

Violeta ir Vilius Tarasovai / Klipo stop kadrai
Šaltinis: Žmonės
AA

Vasara – tai metas, kuomet norisi mėgautis kiekviena akimirka: gamta, jūra, saule, pramogomis, muzika ir vienas kitu. Tam pritartų ir dainininkai Violeta ir Vilius Tarasovai – jie gerbėjams dovanoja naują nuotaikingą dainą „Vasara“, kuriai sukūrė ir vaizdo klipą – tiesa, šis gimė spontaniškai, tačiau rezultatas, tiki atlikėjai, pavyko tikrai vasariškas ir nuotaikingas.

Žodžius naujajai Tarasovų dainai „Vasara“ sukūrė atlikėjas Arvydas Martinėnas-Vudis. Jis, pasak Žmonės.lt kalbintos Violetos, ir buvo pagrindinis vaizdo klipo sukūrimo iniciatorius.

„Yra toks geras rusiškas posakis – neturėk šimto rublių, bet turėk šimtą draugų, taigi jis mums labai tinka!, – juokiasi Violeta. – Tiesą sakant, apie dainos klipą mes su Viliumi net negalvojome, bet kadangi Vudis, kuris yra dainos žodžių autorius, labai entuziastingai užsidegė šia idėja, pradėjome sukti galvas, kaip tai padaryti.“

Violeta pasakoja, kad klipas išėjo visiškai draugų „suneštinis“ – vieni paskolino paspirtukus, dukros draugas – kabrioletą, kiti draugai suorganizavo katerį...

„Mūsų draugai – fantastiški! Didelis ačiū jiems visiems!“ – dėkingumo neslėpė dainininkė.

Violeta ir Vilius Tarasovai / Klipo stop kadras

Ji pasakoja, kad klipo filmavimo procesas vyko išties linksmai ir be streso. „Mums labai patinka vasara, tad norėjome per dainą perteikti būtent tą vasarinę nuotaiką, emociją. Gyvename Klaipėdoje, tad mums vasara asocijuojasi su saule, jūra, gamta. Nors Klaipėdoje faina ir ne tik vasarą“, – juokdamasi patikina V.Tarasovienė.

Dainininkė atvira – prieš kameras streso nejautė, mat tiesiog buvo savimi ir stengėsi gerai praleisti laiką.

„Klipe nieko nevaidinome – kokie esame, taip ir nusifilmavome: paprastai, linksmai. Nesistengėme nieko pritempti ar laikytis kokio nors sudėtingo siužeto“, – patikina ji.

Violeta ir Vilius Tarasovai / Klipo stop kadras

Pašnekovė pasakoja, kad vasara, kaip bene daugelio žmonių, mėgstamiausias jų šeimos metų laikas, per kurį jie stengiasi kuo daugiau būti gamtoje, skirti laiko vienas kitam.

„Tiesą pasakius, ši vasara labai darbinga! Darbų išties daug, tad važiavimus prie jūros stengiamės ištaikyti kai tik galime. Kaip tik anądien sutikome paplūdimyje pažįstamus, kurie sako: „Seniai jau matyti, tikriausiai daug dirbate“. Taip ir gyvename – tik nėr darbų, lekiame į pajūrį!” – šypsosi Violeta.

Buvimas prie jūros – geriausias poilsis tiek Violetai, tiek Viliui, tad paplūdimyje jie – jau atpažįstami svečiai.

„Jūrą mes dieviname, Smiltynėje yra puikus paplūdimys, kuriame lankomės, visus pažįstame. Praėjusiais metais dėl Viliaus traumos lankėmės retai, tad pažįstami klausinėjo, kur mes, kodėl neateiname, kad be mūsų – visai ne toks paplūdimys. Turime išties smagią bendruomenę“, – šypteli.

Violeta ir Vilius Tarasovai / Klipo stop kadras

Paklausta, kokių dainų Tarasovai patys klausosi vasarą, Violeta juokiasi, kad jei tik įmanoma – ramių, mat po koncertų ir pamokų su mokiniais dažniausiai norisi atpalaiduojančios muzikos.

„Kitaip tariant, vasarą daugiau „čilinam“. Jeigu darbo dieną ištaikome progą, prie jūros pasiimame kolonėlę – žmonių nebūna, o mes ilsimės su soul muzika ar ritmenbliuzu“, – sako V.Tarasovienė.

Naujas Violetos ir Viliaus Tarasovų kūrinys „Vasara“ ir jo vaizdo klipas:

Skaitykite daugiau