Visagine įžiebta natūrali Kalėdų eglė: pasodinta šiam tikslui, tačiau papuošta pirmą kartą

Visagino Kalėdų eglė / Visagino savivaldybės nuotr.
Visagino Kalėdų eglė / Visagino savivaldybės nuotr.
Šaltinis: Visagino savivaldybė
2022-12-04 09:47
AA

Žmonių meilės gamtai įkvėptas Visaginas šiemet pristato kitokią – abejingų nepaliksiančią eglę. Ji ne tik gyva, bet ir auga ten, kur ir papuošta – simbolinėje Santarvės aikštėje.

„Pastarųjų metų globalūs įvykiai privertė žmones permąstyti savo kasdienybę, susitelkti, atrasti prasmę paprastuose dalykuose ir padėti tiems, kam iš tikrųjų šiuo metu tai yra gyvybiškai svarbu. Visaginas – tai ypatingai gamtą ir kiekvieną medį vertinančių žmonių miestas. Tebūnie tai būna ne tik drąsus žingsnis tvarių žiemos puošybų link, bet ir miesto tradicijos pradžia – puošti gyvą, nenukirstą eglę, simbolizuojančią nepaprastai didelę visaginiečių meilę gamtai!“ – neįprastos eglės pasirinkimą komentavo Visagino savivaldybės meras Erlandas Galaguz.

Visagino Kalėdų eglė / Visagino savivaldybės nuotr.

Ši Visagino Santarvės aikštėje auganti žaliaskarė kaip pagrindinė miesto eglė puošiama pirmą kartą. Pasak Visagino savivaldybės administracijos direktoriaus Virginijaus Andriaus Bukausko, nors eglė yra pasodinta šiam tikslui, tačiau papuošta pirmąjį kartą, kadangi tik dabar įgavo pakankamą masyvumą.

Visagino Kalėdų eglė / Visagino savivaldybės nuotr.

„Visaginiečiai ypač laimingi dėl tokio sprendimo. Žmonės pavargo nuo tuščios pompastikos. Nors mūsų tikslas – visiškas atsinaujinimas ir modernių sprendimų taikymas, tačiau mes nepamirštame esminių vertybių. Kalėdas puošia žiema ir žmonių šypsenos. Atvykite į Visaginą – čia paprasta, bet nepaprastai jauku“, – kvietė direktorius V.A.Bukauskas.

Gyventojus bei miesto svečius taip pat džiugins jau tradicija tapęs žiemos maršrutas – įvairios instaliacijos, išdėstytos įvairiuose miesto kampeliuose, kvies pakvėpuoti grynu oru bei pasivaikščioti pušyne įsikūrusiame mieste.