Visapusė odos priežiūra: jauskis jauna, nepriklausomai nuo amžiaus

Moterys / Atstovų nuotr.
Projekto partnerio turinys
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
AA

Ištisus dešimtmečius senėjimą lėtinanti veido priežiūra skatino skelbti karą laikui, kovoti su laiku, įveikti laiką... Šiandien laiko samprata yra dvilypė, mes bandome tiesiog gyventi „čia ir dabar“, bet tuo pačiu kartais net nesuvokiame tikros laiko tėkmės, nepastebime, kaip greit jis bėga, tarsi būtume nemirtingi. Mes visko norime greitai, čia pat, tuojau pat, ieškome to, kas duotų žaibišką rezultatą. Absoliutus jaunystės kultas sustiprina šį norą dar labiau ir skatina mūsų nekantrumą – ieškome priemonių, kurios suteiktų greitų rezultatų bet kokia kaina.

Beveik stebuklingos augalinės, gyvūninės, mineralinės kilmės veikliosios medžiagos, kone kosminių technologijų kapsulės, žadančios neįtikėtinai greitą poveikį, tiesiog užkariavo kosmetikos rinką. Kosmetologija tapo bene daugiausiai naujovių užregistruojančiu mokslu, vien dėl to, kad visais įmanomais būdais norime išlaikyti jaunystę, kurią esame linkę sieti su visiškai lygia oda be raukšlių.

Kad ir kokius jaunystės standartus diktuoja grožio industrija, laiko tėkmės dar niekas nesugebėjo sustabdyti. O gal ir nereikia? Gal tereikia pamilti save ir rūpintis savimi, saugoti save, saugoti savo vidinę jaunystę ir grožį?

Kaip sako „Laboratorios BABÉ“ medicinos vadovė dr. Inmaculada Exposito: „Oda yra tikrasis mūsų gyvenimo atspindys. Genai nulemia tik 25 proc. senėjimo procesų, o net 75 proc. lemia mūsų gyvenimo būdas ir visa tai, ką vadiname išoriniais veiksniais, kuriuos mes patys galime kontroliuoti.“

Moteris

Taigi, atmetus bet kokias stebuklingas formules, senėjimą būtina vertinti kaip visiškai natūralų ir neišvengiamą procesą, kuris nei kiek mūsų nesumenkina grožio industrijos kontekste, o kaip tik atvirkščiai. Tačiau, jokiu būdu negalime pamiršti, kad šis nesustabdomas procesas, kuriuo turime didžiuotis, turi būti „kokybiškas“. Todėl privalome rūpintis savimi, gerinti gyvenimo kokybę ir keisti požiūrį į natūralią laiko tėkmę.

„Laboratorios BABÉ“ pažvelgė, į laiko daromus pokyčius odai, kitu kampu. Mes nebandome sustabdyti laiko. Jis nesustodamas eina, nepaisant nieko. Mes norime odai suteikti apsaugą, skatinti jos regeneraciją, kad laikui bėgant galėtume išlaikyti jos sveiką išvaizdą ir gyvybingumą. Mes tai vadiname „daugiafunkce priežiūra“.

Jaunatviška, sveika ir gyvybinga oda, tai rezultatas kompleksinės priežiūros ir sveikos gyvensenos. Akivaizdu, jog nepakanka vien kremo, kad galėtume džiaugtis gera odos būkle. Turime rūpintis savo minčių higiena, suteikti kūnui pakankamai judesio, nepamiršti kokybiško miego, pilnavertės mitybos ir galiausiai, saugių bei kokybiškų kosmetikos priemonių, kurių efektyvumą patvirtina dermatologai.

Moteris / Atstovų nuotr.

Sukūrėme veido odos priežiūros liniją, kurios pavadinimas atspindi mūsų skatinamą sveikos gyvensenos ir sveikos odos koncepciją. HEALTHY AGING + – tai visapusė odos priežiūra bet kuriame amžiuje.

Tai priemonės, kurių formules sudaro metų metus puikiai žinomos veikliosios medžiagos – kolagenas, hialurono rūgštis, retinolis, prebiotikas biolinas, elastinas – bei inovacija kosmetikoje – bakučiolis.

Bakučiolis

Bakučiolis – natūrali veiklioji medžiaga, savo poveikiu prilygstanti retinoliui. Pasižymi aukštu antioksidaciniu poveikiu ir priešuždegiminėmis bei antibakterinėmis savybėmis. Bakučiolis nėra augalų ekstraktas. Jis išgaunamas monomolekuliniu būdu ekstrahuojant Babchi sėklas. Tai yra meroterpenas, priklausantis terpenofenolio klasei. Išgaunamas iš Indijos ir Kinijos tradicinėje medicinoje naudojamo augalo – lazdyninio svirulio (lot. Psoralea Corylifolia).

Itin veiksmingų formulių dėka HEALTHY AGING + priemonės apsaugo nuo kenksmingų išorinių veiksnių sukeliamų odos pažeidimų, išorinių senėjimo požymių, mimikos raukšlių, odos trapumo bei nelygaus atspalvio.

Liniją sudaro 4 pagrindiniai kasdienės priežiūros produktai, sukurti remiantis epigenetika:

• daugiafunkcis, apsauginis dieninis kremas su SPF 30
• daugiafunkcis, atkuriamasis naktinis kremas
• daugiafunkcis, jauninamasis serumas
• daugiafunkcis akių bei lūpų kontūro korektorius

Liniją papildo ypatingas, daugiafunkcis kremas brandžiai odai, užtikrinantis malonų komforto pojūtį.

BABĒ HEALTHY AGING + produktų galite įsigyti vaistinėse ir vaistinių elektroninėse parduotuvėse. 

Sekite mūsų naujienas Facebook ir Instagram paskyrose.

HEALTHY AGING + priemonės
Skaitykite daugiau