Viskas apie celiulitą: dietos, mankšta, patarimai

Sportuojanti moteris / Fotolia nuotr.
Sportuojanti moteris / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2016-04-18 14:47
AA

Apelsino žievelę primenančios šlaunys – tai vaizdelis, kurio nenori matyti nei viena moteris. Tačiau dėl to tikrai neverta krimstis, juolab, kad net gydytojai sako, jog tai visiškai natūralu.

Visgi, damoms estetinis vaizdas kartais rūpi daug labiau. Todėl kviečiame atkreipti dėmesį į šiuos Ji24 spausdintus tekstus, kuriuose atrasite pratimų, patarimų ir kitų naudingų žinių, padėsiančių pagražinti figūrą.

  • Užteršta limfa – dažniausia celiulito priežastis. Limfa – stropiausia mūsų organizmo valytoja, surenkanti kiekvienos ląstelės išmetamus nebereikalingus medžiagų apykaitos produktus. Natūraliosios medicinos šalininkai sako, kad visos ligos prasideda nuo limfinės sistemos veiklos sutrikimų. Daugiau skaitykite:

3 dienų valomoji limfos dieta

  • Šiais laikais yra daugybė būdų kovoti su celiulitu: specialūs kremai, medikamentai, masažai, įvyniojimai. Jeigu norite paprastesnio, pigesnio ir natūralesnio būdo kovoje su „apelsino žievele“, siūlome pasigaminti naminius anticeliulitinius šveitiklius. Juos paprasta naudoti, jie nereikalauja didelių išlaidų ir, kas svarbiausia, jie visiškai natūralūs.

Naminiai šveitikliai nuo celiulito: 12 veiksmingų receptų

Liekninamasis ir anticeliulitinis masažas namuose: ką verta išbandyti

Keisti, bet efektyvūs būdai celiulito pažeistą odą paversti lygesne

3 efektyvūs būdai sumažinti celiulitą

  • Celiulitas – storulių bėda? Ne. Iš tikrųjų jis gresia įvairaus sudėjimo moterims, net ir ypač lieknoms. Tai vertėtų prisiminti ir norinčioms žaibiškai sulieknėti: tokiu atveju celiulito rizika padidėja daugybę kartų.

4 mitai apie celiulitą

Grožio specialistė pataria, ką kiekvienai verta žinoti apie celiulitą

  • Ir galiausiai – sportas. Duokite šlaunims darbo!

Treniruojame šlaunis: pratimai ir patarimai

Pratimų kompleksas lieknesnėms kojoms ir klubams. Treniruotės planas savaitei