Viskas, ką reikia žinoti apie bėgimą – naujame leidinyje „Bėgimas. Pradedantiems ir pažengusiems“

Leidinio „Bėgimas pradedantiesiems ir pažengusiems“ viršelis / Redakcijos archyv.
Leidinio „Bėgimas pradedantiesiems ir pažengusiems“ viršelis / Redakcijos archyv.
Šaltinis: Ji24.lt
2017-05-18 09:43
AA

Būti sveiki, žvalūs ir energingi norime visi. Bėgimas – puikus būdas, kaip šį tikslą pasiekti. Jeigu klausysite profesionalų patarimų, žinosite, kaip ir kada treniruotis, ką valgyti, kaip rengtis ir save motyvuoti.

Nesvarbu kiek – vieną, penkis kilometrus ar maratoną – nubėgti užsimojote, sėkmė jūsų rankose! Solidžios apimties (116 psl.) leidinyje naudingos informacijos ras ir profesionalai – tobulėti visada yra kur.

Kas jūsų laukia žurnale? Interviu su garsiausiais Lietuvos bėgikais – R. Kančiu, Ž. Balčiūnaite, D. Lobačevske, V. Tomaševičiene, A. Skinuliu ir kitais. Patirtimi dalijasi ir bėgimo aistruoliai žinomi verslininkai I. Staškevičius ir M. Jovaiša. Taip pat garsiausi užsienio lengvaatlečiai, prisiekę bėgikai rašytojai, kurių sėkmės istorijos skatina tuoj pat autis sportinius batelius.

Pradedantiesiems – daug naudingų temų apie pulsą, bėgikų daromas klaidas, nusiteikimą ir distancijos pasirinkimą. Kaip neprarasti motyvacijos, pataria žinomi bėgimo treneriai, apie bėgimo naudą pasakoja psichologai.

Didelis dėmesys žurnale skiriamas sveikai mitybai, todėl rasite ir gardžių patiekalų receptų, puikiai tinkančių po sunkios treniruotės. Paruošti kūną ilgesnėms distancijoms padės jogos, pilateso trenerių patarimai. Testų gerbėjai galės pasitikrinti, ką žino apie maratonus, o vis nesiryžtantys pradėti ras smagių bėgikų pasakojimų. Galbūt jie įkvėps stoti prie starto linijos ir nubėgti savo pirmuosius kilometrus. To jums iš širdies ir linki leidinį rengusi komanda.