Vitalijaus Cololo bendražygiai išpildė jo svajonę: tarp prisidėjusių – humoristo dukra Evita

Vitalijus Cololo, Evita Cololo ir bičiuliai / Asmeninio archyvo nuotr.
Vitalijus Cololo, Evita Cololo ir bičiuliai / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-03-16 13:23
AA

Prieš pat lemtingąją kelionę į Ispaniją, humoristas Vitalijus Cololo su draugais ir kolegomis iš populiarių televizijos humoro projektų aptarė ateities planus ir nutarė įgyvendinti seną svajonę – surengti gyvus humoro šou pasirodymus žiūrovams.

„Didžiausia jėga yra suprasti, kad suteikei kažkam geras emocijas. Sako, žinomi žmonės aukojasi. Aš nesiaukoju, aš iš jūsų semiuosi džiaugsmą, nes jūs žiūrėdami į mane džiaugiatės“, – sakydavo Vitalijus.

Vitalijaus atminimui skirtas pirmą kartą Lietuvoje sukurtas juokingų situacijų šou. Trumpose, nuotaikingose, gyvenimiškose istorijose, juokingose kasdienybės fragmentuose pasirodys žiūrovų pamėgti aktoriai Renata Kutinaitė, Karolis Sakalauskas, Julius Žalakevičius, Evaldas Jaras, Karina Stungytė. Žiūrovai išvys Evitos Cololo aktorinį debiutą ir išgirs jos dainas, rašoma organizatorių pranešime spaudai.

Vitalijus Cololo / Asmeninio archyvo nuotr.

Dinamiškai scenoje besikeičiančių vaizdų ir veidų tikslas vienas – gydomoji juoko galia, ilginanti gyvenimą ir padedanti išlikti pozityviems ir energingiems. Sieksime kartu linksmai „nuleisti garą“, išlaisvinti spontanišką kvatojimą ir užsiimti šypsenos joga, sako aktoriai, kurie kūrybinį procesą dažnai priversti stabdyti dėl nevaldomo juoko priepuolių, trunkančių net keletą minučių.

Norite pajusti juoko terapijos galią – ateikite, mes laukiame tik Jūsų, sako organizatoriai. Nes Vitalijus kartodavo: „Aš visada linkiu vieno dalyko – gerų emocijų, nes tai yra vienintelis nemokamas ir sveikai užkrečiamas dalykas. Kuo daugiau šypsokitės, nes tai yra ir adrenalinas, ir džiaugsmas, ir vitaminas C.“

Pirmasis „Dzino show“ pasirodymas simboliškai balandžio 1 dieną Druskininkuose bus skirtas idėjos sumanytojui, neprilygstamam humoristui ir nuostabiam žmogui – Vitalijui Cololo atminti. Kiti pora pasirodymų numatyti ir kitame Vitalijaus mylimame mieste – balandžio 15 ir 28 d. Vilniuje.

Vitalijaus Cololo gyvenimo akimirkos (128 nuotr.)
+122